Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kérdezhet ilyet egy lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezhet ilyet egy lány?

Figyelt kérdés

Elmentem egy csajhoz, fizettem neki egy órát, de nem szexeltünk orál sem volt.

Mondtam, hogy szeretném ha megmasszírozna utána pedig feküdjünk csak az ágyban, hadd cirógassam a haját puszilgassam a nyakát, simogassuk egymást. Intimitásra vágyom nem dugásra. Mondta, hogy jó rendben ilyet is lehet, bár még nem találkozott ilyennel.


Végül tényleg nem is lett több, pedig szimpi volt a csajszi, de úgy voltam vele, hogy masszázsért és női társaságért megyek. Tudjátok amikor a finom nőiességre vágysz, a haja illatára, a pihe puha bőrére, nem arra, hogy megdugjad.


Mielőtt indultam beszélgetni kezdtünk és kérdezte, hogy miért fizetek neki ilyenért, amikor rengeteg nőt megkaphatnék? Mondtam neki, hogy nem szükséges szépeket mondania rólam, nem azért jöttem, hogy ápolgassa az egomat:D és erre mondta, hogy nem, ő ezt őszintén kérdezte, mert nagyon gyengéd vagyok, amit a nők imádnak és mellesleg jól is nézek ki van önbizalmam, hogyhogy ezt az utat választottam?

Azt feleltem, hogy hát én csak egy masszázsra jöttem.. :)


Gondolom mindenkit megdicsér, elvégre szolgáltatást nyújt. Vagy csak furcsa volt, hogy nem tárgyként kezeltem, mint a kuncsaftjai jelentős része?



2020. febr. 17. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

Ha impotens lennék en is fizetnék gyengéd nőiességért.

Egy egészséges férfi az intimitás mellé szexet is akar.

Egy nő sincs aki csupàn erre vágyik. Ha mar eddig eljut akkor szexet is akar és ki akar elégülni.

2020. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nőkènt nagyon benne lennék egy ilyenben, mint amit leírtál.
2020. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"Egy egészséges férfi az intimitás mellé szexet is akar."


Ez nettó badarság.

Impotenciának ehhez semmi köze, a simogatástól is el lehet élvezni, sőt úgy is, hogy a csiklóhoz/péniszhez hozzá sem érsz. Na mindegy.

2020. febr. 17. 09:55
 4/19 anonim ***** válasza:
Tetszik az ilyen is👍😊
2020. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
én abból indulok ki, hogy valszeg igaza van, csak magadat látod lúzernek és bénának, de ezek szerint elsőre nem vagy az az alkat, csak gondolom parázol ha kapcsolatról vagy udvarlásról van szó
2020. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Miért parázol?...
2020. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért következtettetek erre. Nincs problémám a csajozással, voltak már barátnőim és lesznek is, de jelenleg nincs kapcsolati ambícióm, így ez egyfajta lusta megoldás volt. Ahogy írtam is, elsődlegesen masszázsra mentem, de azért jól esett adni is picit. Tényleg nem hiányzott a szex, vagyis.. (ezt most mindenfajta rosszindulat nélkül írom) úgy nem hiányzott, hogy fizetek érte.
2020. febr. 17. 10:31
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért dicsért agyon, hogy a törzsvendége legyél.

A prostiknak az a jó ügyfél amelyik kíméli a pinájukat, nem pedig az, aki 1 órás programból 50 percig keményen döngeti nagy farokkal (ha alvilági alak, akkor az sem érdekli, ha a csaj mondja, hogy ez neki nem jó, akár sírva is).

2020. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A biznisz az biznisz.. valamiért én is erre gondolok, azért elvégre pénzből élünk.

Hát.. az erőszak sajnos így működik. Kegyetlen lehet az ilyen a lány oldaláról..

2020. febr. 17. 11:09
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

nekem ellentmondást mond ez a kettő, hogy neked nem okoz problémát a barátnő szerzés, de qrvához azért jársz, mert szeretetre éhezel.

Azt megértem, hogy valaki szexelni és tombolni akar, mert nincs éppen kapcsolata, és a punci az punci, de ha valaki szeretetért megy, akkor annak nagyon nagy kapcsolat hiánya van és nagyon vágyik már egy személyre az életében. Szóval az, hogy neked éppen nem kell, azt nem hiszem el.

2020. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!