Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha attól kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha attól kicsit felizgultam hogy megláttam kondiban egy nekem tetsző ismerős srác kidomorodó péniszét melegítőn keresztül? Ilyenkor nagyon gáz ha sokszor odatéved a szemem?

Figyelt kérdés
Oldalról állt nekem és a pénisze elégge kidomborult, de nem állt neki. Kicsit elkezdett ott lent "lüktetni" mikor megláttam 🤨
2020. febr. 17. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés hanem erotikus sztori. Egy kicsit elnyújtod és kicifrázod és máris mehet ilyen erotikus sztoris oldalakra.
2020. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem gáz, de a heteroszexuális témába nem illik :D

20F

2020. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi a homik edzenek streccs melegítőben. Esélyed sincs nála.
2020. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Haha :D Épp ez az, hogy lenge volt, csak szerintem ilyen vékony anyagú és ezért kiemelte.
2020. febr. 17. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha észrevette, hogy bámulod a farkát és nem reagált semmit, akkor

1. nem vagy az esete

2. csaja van

3. balfék

4. GAY


Egyébként részemről azt mondom, hogy normálisnak kellene lennie minden nőnél, hogy vizuális ingerektől is képes izgalomba jönni.

2020. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már, hogy ilyen miatt megnéznek, egy idő után kellemetlen
2020. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, normális. Ha férfi, akkor nem. :D
2020. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem normális hogy nőnek akarod kiadni magad pasiként és másokat átlátszó sztorikkal fárasztasz :D
2020. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!