Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől menő egy férfi a külsősé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől menő egy férfi a külsőségeken kívül?

Figyelt kérdés
Ruha, frizura, tetkó baromságokat most hanyagoljuk, oké?

2020. febr. 17. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Személyisèg, intelligencia
2020. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Pont hogy nem a külsőségektől lesz menő, hanem azzal ami "belül" van, normális, figyelmes, kedves, udvarias - többet ér bármilyen ruhánál, frizuránál stb.
2020. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Állítólag én az vagyok. A magabiztosság kell hozzá. A félelem és visszafogottság hiánya is. Egy csipetnyi logika sem árthat túl sokat.

De pl én ilyeneket csináltam már, hogy van az étkező a munkahelyen. Ott repült egy légy össze vissza. Beszélgettem két nővel és oda se nézve bal kézzel elkaptam a legyet két ujjal. Nem kaszál mozdulattal, hanem céltudatossal egyből oda nyúlva.

Ez egy menő dolog volt. Elemezd ha akarod.

2020. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem nagyon imponál egy fiúnál az is, amikor kiderül róla, hogy vannak céljai, tervei. Imádom amikor magabiztos és határozott. Van véleménye és ezt ki is meri mondani. Amikor látszik rajta, hogy intelligens.
2020. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 az neked a menőséggel egyenértékű? Micsoda szellemi toprongy van. Jaj ez a vilàg.
2020. febr. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Kèpzeld, igen. Többre tartok egy intelligens jóhumorú fèrfit, akivel èrtelmesen el lehet beszèlgetni mint egy bekèpzelt "menőző" gyereket...attól, hogy te belőled ezek a tulajdonságok hiányoznak, mèg másban megvan, te pedig igazán csendben maradhatnál! :)
2020. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 de sötét vagy... istenem. Nagyon. Olvasd el először mit írtál.
2020. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalad nem sotetebb az biztos..
2020. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!