Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns barátnőt merrefelé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns barátnőt merrefelé érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés

Az smpixivel próbálkozom, kevés sikerrel. Innen hamarabb sikerült domináns lányt találnom akivel találkozásig, masszázsig jutottam. Milyen oldalakat ajánlanátok még? 32F


(barátnőt keresek szóval a rosszlányok.hu így nem ér :D)



2020. febr. 18. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Én subot keresek egy ideje, de rengeteg az unatkozó kamugép.


Külföldön szerintem jobb az esély, ott nem divat a játszma.


F, 42

2020. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalka vagyok, de azt vettem észre, hogy a dominancia nekem jobban megy:)
2020. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem pedig a pixie-n lesz több és nagyobb esély. Próbáld meg élőben a fetish partykon, kb. negyedévente vannak.
2020. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Bárhol. A nők többsége ma már keményen domináns. Hol vannak már a régi szép idők, amikor a nők még tudták, hogy hol a helyük...
2020. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#4 :D Hát nem tudom a nők többsége még mindig inkább szubmisszív a természetéból adódóan. Ritka a domináns nő aki szeretné ha a férfi kiszolgálná őt, lesné a kívánságait. A lányok inkább fordítva szeretik, akár milyen modern világban is élünk ez nem nagyon fog változni.

2020. febr. 19. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Random is rátalálhatsz

20F

2020. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Hát az jó lenne már :/
2020. febr. 19. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!