Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análszexelők! Mennyire tágít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszexelők! Mennyire tágít ki a partneretek behatolás előtt? Ujjal, vibrátorral vagy pluggal csinálja? Lehet-e bármi bajom a popsibaélvezéstől? Mennyi idő után szűkülök vissza?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Próbáld ki magadon első körben, amikor egyedül vagy és akkor nem fog meglepetés érni. Nem lehet attól bajod, ha beleélveznek a fenekedbe.
2020. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Annyira tágít ki hogy fájdalom mentesen betudjon hatolni

Újjal,pluggal ha 2 ujj nem fáj óvatosak lehet a pénisszel sok sok síkosító kell türelem, fokozatosság, finomság .. változó mennyi idő

Mert nem csak a pisit kell izgatni tágítani, hanem mashol os puszilni nyalni simizni .. ugyanis az izgalmi állapotot fennt kell tartani mert azzal lazúlnak el a medence izmok illetve a végbél izomzata ...

Ez lehet 30-45 perc de van hogy kell 1-1,5 óra függ attól is hogy milyen érzelmi állapotban vagyok függ attól h a ciklusom melyik szakaszában vagyok ..

Popsiba élvezéstől nem lesz semmi bajod maximum az ondó lúgossága miatt lazább lesz a székleted mert a bélbolyhok a nyálkahártyán keresztűek felszívnak belőle .. de nyilván nem az összesét. De ha el mész wc-re és nyomsz úgy mikor székletet ürítesz akkor ki fog jönni az ondó...


Egy 5-10 percén belüli vissza áll a rendes méretre a popsilyuk Persze mivel meg lett dugva azt sokáig érzed úgy hogy volt ott bent valami és ezáltal van olyan érzésed mintha folyamatosan "nyitva" lenne a popsi lyukad . Ezt úgy egy fél napig érezheted de másnap már semmi.. persze lehet kellemetlen és ilyenkor nem mérsz el menni mert attól fél h valami becsúszik a bugyiba aminek nem kéne de nyugi semmi ilyesmi .


Viszont célszerű óvszert használni hisz a pasi egészségé is fontos .és beöntést is nem árt csinálni gyógyszertárban lehet kapni beöntő szettett. Én semmiképpen nem javaslom hogy a zuhany csövet dugd fel és úgy mosd ki a végbeled . Inkább az érre alkalmatos eszközt vedd meg addig kell csinálni amíg víztiszta színű nem lesz a víz amit kinyomsz a porodból langymeleg vizet használj.

Az óvszer azért is ajánlatos mert a bél baktériumokat folyamatosan termeli a szervezeted és az nem jó ha egy ilyen baci a pasid húgycsövébe bele megy . Csúnya gyulladást okoz . Remélem tudtam segíteni


26N

2020. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Az ondótól nem lesz bajod, csak 5-10 percen belül befosol. Ha nincs wc a közelben akkor nem ajánlott a manőver.A tágítás az hamar meg van, hisz szaráskor sem ujjazgatja senki a segged órákig mielőtt kinyomod a parizel rúd vastagságú kulát. Befele is ugyanez a helyzet. Azonkívül, hogy fertőző a tevékenység, lehetnek széklettartási gondjaid és egyéb betegségeid tőle. El kell azt tudni dönteni, hogy 30 éves korodtól pelenkázod magdm, vagy dugja meg a pinád a hülye elmebeteg, ami alapból erre lett kitalálva...
2020. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Dildot szex elott behelyezek majd amikor jon az anal kiveszi es akkor ugyanolyan modon mehet mint punciba


Nekem utana eleg hamar kijon igy sietnem kell wcre

Kb fel ora utan mar olyan szuk vagyok mint elotte

2020. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a csajomat nem szoktam... Egyszerűen a makkomra köpök és lassan betolom kicsit. Aztán ki húzom, még nyálazok rajta és be nyomom. Élvezi, nem fáj neki, elis tud lazulni...
2020. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 ujj tagnal mar bemegy nekem a farok, sikosito alap. 5 percalatt visszaszukul, imadom ha belemelvez a pasi. Amugy meg 14 eve csinalon es nincsenek problemaim.
2020. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!