Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sok igényem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok igényem van férfi létemre?

Figyelt kérdés

Igénylem a szexualitást 24 évesen, de a partnerem nem, max 2 hetente 1x. Szeretem az érzéki szeretkezést, a simogatást, a kedves szavakat, csókokat. Neki nem hiányzik. Nekem pedig már kezd elegem lenni a szex hiányából.


Hogyan tudnám ezt orvosolni? Az általános praktikáktól vonatkoztassatok el (pl vacsora, romantika, már a házat felpucoltam hogy ne neki kelljen, volt már orvosnál is hátha valami gáz van - nincs semmilyen problémája).


24F



2020. febr. 19. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Kevés vagy neki.


Mennyi pénzed van? Lehet csak kihasznál ?

2020. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkinek más a szexuális étvágya. Ugyanaz mintha valaki nem reggelizik és csak délben eszik, vagy valaki kiadósan megreggelizik. Ez van, ha nem jó szakítani kell és olyat keresni, aki hasonló étvággyal rendelkezik mint te.
2020. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#3


Albérletben lakunk, mindketten dolgozunk, saját magunkat tartjuk fent. De ha jól értelmezem amit írtál, inkább csak provokálnál.

2020. febr. 19. 15:33
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Hosszu tavon nekem ez nem lenne eleg es valszeg keresnek valaki mast. 26f
2020. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#5


Én is itt tartok már sajnos..

2020. febr. 19. 15:46
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ritkán írok ilyet,de a nődnek nem való egy fiatal egészséges férfi.
2020. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6


Valahol igazad lehet.

Sokszor inkább már csak magamat hibáztatom, hogy biztos elbasztam valamit.

2020. febr. 19. 15:54
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
első hirtelen reakció: a csaj nem gerjed az érzéki szexre, ezt a csajt keményen meg kell dugni, letámadva, ruháját letépve
2020. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem te sokmindent nem tudsz már tenni. Lehet jobb lenne inkább külön folytatnotok.
2020. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy a csajodnak nem egy rendes, háziasított srácra nedvesedik be a bugyija, hanem egy igazi macsó férfira.
2020. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!