Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valójában milyen mély a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában milyen mély a női hüvely? És szoros? A 16 cm-es péniszem elképzelhető hogy koppanni fog? 4cm az átmérő, lötyögni fog benne?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 13:02
 1/9 anonim válasza:

Én barátnőmbe aki 20cm-el alacsonyabb nálam nem koppantam de az a nő adottságaitol is függ

Es vigyázz a nőre mer fájni tud az nekik

2020. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anatómia, természet ismeret 1es. Ülj le fiam hülye vagy.
2020. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes bennem a 22 cm sem koppant

Istenem

2020. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1 nincs 2 egyforma mély/hosszú hüvely

Minden nőnek más alap és más izgalmi állapotban


2 a Hüvely NEM szőrös 😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


3 attól hogy neked 4cm az átmérő nem jelenti azt h túl szűk és alig férsz be .... vagy éppen tágabb a hüvely és lötyögni fogsz


A hüvely izgalmi állapotban tágulékony de azért annyira nem lazák a hüvely izmok h egy 4cm vastag valami lötyögjön benne...

2020. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyén kérdése. Akibe szüntelenül jártak a fekák, az a hüvely ki lehet tagulva
2020. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont annyira változatos és sokféle a női hüvely hossza-, átmérője amennyire a péniszeké. A természet ugyanakkor úgy találta ki, hogy az átlag pénisz pont passzoljon az átlag hüvelyhez.

A cm-ket egyébként hagyd a francba, felesleges mérikcskélned - majd megkérdezed minden lánytól, hogy "figyi te milyen mély vagy?" (miközben egyik nő sem méri le). Használd ügyesen azt amid van és figyelj a partneredre. Úgyhogy nő fej fejben és hagyd a szexről semmit sem tudó tini hülyegyerekenek a "cm parát".

2020. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nagyon változó és egyáltalán nem magasságfüggő. Voltam együtt pici 50kg lánnyal akinek ha kutyába benyomtam tövig akkor sem érte a méhnyakszájat. Sőt, ő volt az egyik nő életemben aki simán bevállalta az anális szexet és még élvezte is, kis csiklós rásegítéssel olyat élvezett rajtam hogy azt hittem leszakad a farkam. Az hogy a te péniszed melyik nő hüvelyéhez passzol csak a gyakorlatban fog kiderülni, az nem szerencsés ha sima behatoláskor már fájdalmat okozol mert akkor a szex közben arra fogsz vigyázni ahelyett hogy tolnád rendesen.
2020. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hosszra elmegy, átlag/ideális alja, koppanni azért nem fog nagyon kicsi az esély rá. Viszont a 4 cm vastagság ( kerületre mennyi) az nagyon kevés. Lötyögni nyilvan nem fog de kb semmit nem fogsz érezni, ahogy a csaj se.


Nekem 15/14 cm (kerületű

2020. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
) és kb mintha nem is lenne bent. Szóval ha elmúltál 16-18 szoros puncit ne is keress..
2020. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!