Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerettek online ismerkedni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek online ismerkedni, lányok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 20. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2020. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint szeretek, de nem jobban mint személyesen. Például engem az idősebb korosztály is vonz, és velük nem lehet csak olyan könnyen pl egy buliban ismerkedni, szóval marad az online felület. Valahogy párkapcsolat nem nagyon alakult még így, max futókaland.
2020. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
A válaszolok készülhetnek a privatokra 😂
2020. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 StevenUp ***** válasza:
75%

Verseny :


A. Válaszoló (tényleg nők) hány privatnál járnak


A győztest meghivom egy japán étterembe

2020. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig mindig csalódás lett a vége és a kapcsolat is megszakadt teljesen, ha volt személyes találkozó akkor is . 90%-ban arra megy ki a netes ismerkedés, hogy küldjek képet a melleimről, vagy webcamerán hagy verje ki rám.. Ez engem egyáltalán nem vonz.

26N

2020. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Igen,sokan szeretnek a neten ismerkedni,de nem a gyakori kerdéseken!

Erre valók a tárkeresők:)

2020. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Azert csak, mert ot perc alatt szaz pofat vegigporgethetek plusz mindenkirol lehet tudni, hogy keres valamit.

De nem a gyakorin. Fenykepek nelkul nem leveleznek senkivel.

2020. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8, én itt szoktam 🤷‍♀️😃

Egyik társkeresőn sem vagyok regisztrálva, innen viszont már három kapcsolatom volt. A jelenlegi is innen van.


Meg is tudom indokolni hogy nekem miért tetszik jobban. A társkereső olyan túl direkt nekem, mint a húspiac. Mindenki egy valamiért van ott, hogy találjon valakit, és olyan lesz az egész ettől, mintha interjúztatnák egymást. Olyan erőltetettnek tűnik, hogy lefutják a kötelező köröket.

Itt viszont csak kötetlenül beszélgetünk, nem azért hogy összejöjjünk, aztán van amikor minden nagyon passzol és átültetjük a valóságba. De minden olyan természetesen történik, csak szépen alakulnak a dolgok, nem olyan muszáj-ismerkedés mint egy társkeresőn.

2020. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!