Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők divatból, megjátszásból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők divatból, megjátszásból féltékenyek, vagy ennyire nulla önismeretük van?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy féltékenykedős típus, de férfiként gyakran eljátszom a gondolattal, hogy a páromnak mennyi lehetősége lenne megcsalni engem. Nem csak a munkahelyén veszik körül férfiak, de az utcán, tömegközlekedési eszközökön is egy csomó jóképű férfi van és ugye mindig a nő választ, mindig a nő irányítja az eseményeket, hogy mikor legyen szex.


Eközben nekem van egy csomó csaj barátom, akiknél barátzónában vagyok évek óta, néhánynál már általános vagy középiskola óta és esélye sincs, nem is volt soha, hogy bármi legyen köztünk.


És ott vannak még a párom barátnői, a párom húga vagy éppen az a két nőnemű kollégám, aki nem 90 éves.


Egyébként is alapszabály, hogy házinyúlra nem lövünk, főleg nőknél, ahol utána jön a pletyka, hogy ennek volt meg meg annak volt meg. De küzülük is egynek sem jövök be. Vagyis igazság szerint az egyik barátnőjének talán ha szingli lennék ÉS nagyon tepernék érte, talán, de ő sem az a kavargatós típus.


A múltkor leszólított egy prosti, mikor a barátnőmre vártam. Arra bezzeg nem féltékeny. Arra, akivel úgy megcsalhattam volna, hogy sosem derül ki, arra nem, egy szót nem veszteget.


De a többi említett mindegyikére gyanakvóan néz meg hümmög meg húzza a száját.


Ez ilyen szándékos veszekedésprovokálás a nőknél, vagy tényleg ennyire ostobák (nem tudom szebb szóval illetni), hogy azt hiszik nem derül ki, mikor a nők még ha olyanok is és viszonyt is kezdenek azt mindig két céllal teszik, vagy meg akarják szerezni a pasit (és azért borítanak mindent) vagy bosszút akarnak állni a lányon vagy csak önmaguknak bebizonyítani, hogy jobb nők (és ezért borítanak mindent).


Titkos viszonyról én még nő részéről sosem hallottam és ezt két csajozós haverom is meg tudja erősíteni, hogy egy nő akkor kezd veled amikor publikusan párkapcsolatod van, ha valami hátsó szándéka van, mint a fenti kettő.


Titkos viszony kizárólag szingli férfi és párkapcsolatban élő nő között alakulhat ki, olyankor a nő óvatos, mert neki van vesztenivalója.



2020. febr. 21. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Te most tényleg azon agonizálsz, hogy nem tudod megcsalni a nődet mert a prostin kívül senki se le sem szar? Vagy nem értem a mondandódat.

Ja, azt pedig csak mellékesen jegyzem meg, hogy nem potenciális szerető minden a buszon velem együtt utazó férfi vagy minden férfi kolléga. Gondolod, majd odaszólok a buszon valakinek, hogy hé gyere már dugni, hiszen én választok és téged szemeltelek ki? Ez mennyire életszerű, legyél már reális...

Az pedig, hogy csak kapcsolatban élő nőnek van titkos szeretője. Ne nevettess már, hány “példás” családapáról derül ki, hogy kefélget ezt-azt a felesége háta mögött. Érdekes világképed van hallod.

2020. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, ilyenek a nők alapból. Féltékenyek, és azt hiszik ezzel jobban magukhoz kötik a párjukat, pedig ha tudnák hogy nem így van változtatnának rajta.

Nekem is addig féltékenykedett hogy elgondolkoztam azon hogy akkor már legyen igaza legalább.

A nők nem birják elviselni más nők szeszélyeit, viselkedését. Már a sima anyósát, sógornőjét is megölné , elvaditaná örökre.

Persze a szemébe meg mondja hogy : Jajj de cuki vagy , milyen jól nézel ki.

Egyszerűen kicsi az IQ-juk ahhoz hogy ezt felérjék.

Pedig ha tudnák hogy ezért csalják meg pont a férfiak őket, ezért a kibirhatatlan magatartásuk miatt.

AZt is tudom amelyik nő ilyen és ennyi IQ-val rendelkezik az mind lefog most pontozni.

2020. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok es szerintem valoban vannak ilyen nők akik ennyire hülyek. Viszont az hogy a nő valaszt... ezt cafolnam mert utasitottak már vissza!

Viszont szerintem van a másik veglet is akik nem feltekenyek minden nö nemű kollegára, szomszedra stb... en se féltekenykedek es nem is agyalok ilyeneken mert nem érdekel ha meg akar csalni ugy is megfog és talál rá alkalmat. Viszont ha megtudom vagy elmondja akkor ott vége mindennek! 26/L

2020. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már olyat is hallottam, szerintem olvastam valahol;hogy van, aki meg azért csinálja,mert hogy szerinte a párjának szüksége is van rá, hogy éreztesse vele, hogy félti, hogy elveszíti őt. Tehát, hogy van, aki azt hiszi, hogy ezzel a másiknak jót tesz. Hogy direkt, hogy a másik úgy érezze, hogy számít neki; de ezzel szerintem meg pont, hogy az agyára lehet menni a másiknak szóval szerintem butaság ezt csinálni.
2020. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!