Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzó, ha egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzó, ha egy pasinak pocakja van?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam itt, hogy a kockahastól undorodnak, sőt előny, ha pocakos egy pasas. Lányok, miért tetszik nektek a pocak?? Tényleg nem értem:D

2020. febr. 22. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Sosem hallottam még ilyet! :O
2020. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Provokalsz. Valakinek nem kovetelmeny. Nem jut. Vagy azt hiszi, egyenlo a bekepzelt, hiu, minden szabad percet konditeremben tolto emberrel. Van, aki elviseli. Szereti a parjat ahogy van.

Amugy meg a nok nem egy szeria, mindenki mas. Nekem a six pack alap, ahol elek, futnak, sportolnak gyerekkoruk ota, nem alkesz lumpenproliknak van.

2020. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

A pocakos kisebb eséllyel dug félre.


Gondolom így gondolkodnak a pocakpárti nôk

2020. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan párom akinek volt egy kis pocakja, imádtam fogdosni.
2020. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 he84 ***** válasza:
Mert például van mit fogni rajta pluszban. Mint ahogy némely félfiak a nagyobb melleket szeretik, ennyi erővel erről is lehetne egy hasonló kérdés. De a fogáson kívül lehet az is az oka, hogy vonzó az adott nő számára, esetleg arinak véli. Nekem is vonzó tud lenni a plusz pocak. Ám a kigyúrt, nagyon kockahas nem kifejezetten vonz. Inkább a normál testalkat, a pocak és az ezek közötti átmenetek.
2020. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen csak jobban bejön vizuálisan mint az izmok. Erre nem lehet épkézláb választ adni. Ha te azt mondod hogy a kék a kedvenc színed és én megkérdezem hogy miért, nem tudsz mit mondani, csak ez tetszik és kész, erre esik jól ránézni, nem a rózsaszínre vagy a sárgára.
2020. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Bocsi, de nekem nagyon nem jön be. Nem kell, hogy kockahas legyen, csak legyen lapos.
2020. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Nekem se jön be, és én is úgy vagyok vele, hogy nem kell kockahas, de lapos hasa legyen
2020. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerűen vizuálisan nem tetszik, ha valaki ki van gyúrva (kockahasat is beleértve). Ezenkívül sokkal jobb hozzábújni ahhoz, aki kicsit “puhább, mackósabb, nem pedig kőkemény izmos... :)
2020. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!