Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt álmodtam, hogy egy büdös,6...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam, hogy egy büdös,60 év körüli asszony molesztált szexuálisan, de egyáltalán nem izgatnak fel, akkor meg miért?

Figyelt kérdés
Soványabb volt, száraz, aszalódott bőrrel, valami nagyon büdös cigi szaga volt mindenütt, és úgy csinálta, hogy megpróbálta bemagyarázni folyamatosan, hogy az nekem nagyon jó, amit éppen csinál, közben meg erősen magához húzott, hogy szopkodjam, nyalogassam minden testrészét. A legundorítóbb az a repedt, büdös lába volt, amit a pofámba nyomott, de amikor az orromhoz hajolt, és elkezdett beszélni, na attól majdnem megfulladtam. A keze hideg volt, és száraz, kicsit sem hidratált, és elég kellemetlen, mikor azzal erősebben elkezdett ott lent markolászni. Miért kell valakinek ilyet álmodnia, mikor egyáltalán nem izgatja fel a szituáció?

2020. febr. 23. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs én voltam, csak a szemüvegemet kerestem.

60/N

2020. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Tudat alatt erre vágysz
2020. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
:D 26f minden szexnek örülni kell
2020. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem meg valami növény-démon kergetett.


Ez így viccesen hangzik, de ijesztő volt :D kúszónövény, mindenhol ott volt


Nem vagyok egy született kertész, engem sem izgatott fel az álom :D



Szóval ja, az álom csak álom. Nem feltétlenül kell felizgasson.


(Álmodtam már olyat, ami felizgatott, de éber fejjel már taszító volt, egyáltalán nem tetszett)

2020. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nem vágyom erre. Alapvetően a kedves, aranyos lányokat szeretem, és az ilyenek többnyire a fiatalabb korosztályban vannak. Én amúgy 28 vagyok, bár nem tudom mit számít.
2020. febr. 23. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy szorongásos álmod volt, aminek volt egy szexuális iránya, töltete - nem kell belemagyaráznod semmit. Tedd fel a kérdést magadnak kire emlékeztetett az "öreglány" ki az ki a "testébe bújt", akkor közelebb jutsz a válaszhoz.
2020. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az almaink nagy resze boduletes zagyvasag. Nem kell jelentest keresni hozza. Ahhoz, hogy kikodold, a tudatalattid szennyeset mind latnod kellene. Rossz alom volt, eroszak. Csak pont szexualis, annal inkabb szar alom.
2020. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a nyanya a tudatalattid egy része volt. Valami emléket, vagy érzést dolgozott fel az agyad.


Nem feltétlenül van köze a szexhez

2020. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erről konkrétan az jutott eszembe ami meg is történt velem.

Fősulis gyakszin voltam egy suliban mire egy negyvenes kolléganő annyira durván rámhajtott hogy qvara megijedtem már. Szinte erőszakkal behurcolt a szertárba hogy tisztázzuk a dolgokat amit érez irántam mert nem bírja tovább. Így mondta szó szerint pontosan és közben remegett.) Emlékszem hogy azért nem tetszett a tanárnéni mert idősebb volt, duci, szőke és óriási mellekkel. Szóval egy igazán érett dögös és szexi nő mai szememmel nézve. Egy jó ideig még rémálmaim is voltak miatta :-D

Most pedig őt keresem :-D)

2020. febr. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!