Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi levágja azt, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi levágja azt, ha bejön nekem?

Figyelt kérdés
Mármint ha nem direkben közlöm vele, nem is viselkedek kihívóan,csak tudjátok vannak azok a "tudatalatti vagy vèletlen" mozdulatok, gesztusok amiket az ember akkor csinál amikor egy számára vonzó emberrel találkozik, de ez teljesen önkèntelenül jön ès sokszor èszre sem vesszük. Az ilyeneket a pasik èrzèkelik?

2020. febr. 25. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Pasiként ez engem is érdekel. Mire figyeljek ilyenkor? Milyen jelzésket ad a nő?
2020. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
igen le
2020. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
26%
Mit vág le?
2020. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A pasik legalább fele ebben totál analfabéta.
2020. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

Azok akik normális és dugnak azok igen.

Aki béna és blfsz az kb akkor se ha odaálsz elé hogy figyu dugni akarok...

2020. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
en levagom a dolgot, csak nem lepek semmit mert meguntam mar hogy a ferfinak kell a nok utan futni... ha akar valamit tegyen erte, de a legtobb no olyan felenk csira hogy inkabb kepes egyedul meghalni konnyek kozott mintsem hogy tenne valamit is :D de persze megjatszak a kemeny magabiztos szemelyiseget.
2020. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 hedvigg ***** válasza:
84%
Én is inkább az ilyen blfsz kategóriába vagyok aki, nem érti ezeket a jeleket. 24 F
2020. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 hedvigg ***** válasza:
83%

Pedig jóképű vagyok, vannak olyan férfitársaim akik sokkal csúnyábbak és sokkal több sikerük volt.


Csak ilyen nagyon egyértelmű jeleket ”vágok le” azt is nehezen.


Meg mindig elbizonytalanodok, ez a csaj tuti ezért viselkedik így ??stb..

2020. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 hedvigg ***** válasza:
37%
Meg a nők azok olyan furcsák, ők azt hiszik, tudják mit akarnak. Nem lehet kiismerni őket, szeszélyesek.
2020. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
A lányok azt se tudják, mit akarnak. Az agyuk(?) kész káosz.
2020. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!