Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktatok hosszasan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok hosszasan kézimunkázni, finoman lassan érzéki mód, hogy aztán a végén egy óriási robbanásban, hatalmas nyögések közepette szökelljen a sperma özön?

Figyelt kérdés
Ha igen, ez számotokra szexi vagy izgató ez, esetleg próbálnátok, ha még eddig nem tettétek?

2020. febr. 27. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
nem voltál még csajokkal? rohadtul elfárad a kezük baromi gyorsan ezért nem csinálnak ilyesmit. ennél már csak felül fáradnak el még gyorsabban.
2020. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tesó én heti egyszer legalább kapok egy ilyen masszázst, azért kérdezem, hogy más is csinálja e... Én imádom és a csajom is élvezi! Sosem én kérem, hogy csinálja...
2020. febr. 27. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, jól elhúzva, de annyira imádom a faszt, hogy szopom is és a vége előtt leveszem mélyre is.
2020. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Most az a konkrét kérdésed, hogy szokott-e lenni időnként kézimunka? Igen - fő a változatosság, de a legizgalmasabb az hogy örömet okozhatsz a párodnak.
2020. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem sima kézimunka, hanem amilyet írtam egy igaz masszázs, nem egy sima kis kiverés...
2020. febr. 28. 00:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Néha megmasszírozom, máskor "csak" orálisan elégítem ki, olyankor oda élvez, ahová szeretne (has, mell, hát, vagy ha a számba, akkor le is nyelem).
2020. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, szeretem húzni a partnerem.
2020. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem speciel tegnap egy órás farok masszázzsal kedveskedett, ennyit a fáradékony kezekről...
2020. márc. 15. 06:21
 10/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
60%

Jól van, értjük.

Az előbb is értettük.

2021. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!