Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mit éreztek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit éreztek az óvszerben őszintén? Nem csak a látvány és gondolat érzelem tartja életben a fütyköst? Mechanikai ingert éreztek?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék már gumi nélkül szexelni.

Számomra gumiban nem olyan jó nem érzek szinte semmit, vagy legalábbis nem azt amit kellene. Fogalmam sincs milyen érzés anélkül.


2020. febr. 28. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek ... nem sok a külömbség. Annyi hogy a gumiban sokszor éreztem, hogy van rajta valami, de az élvezetből nem vesz el olyan sokat.


Nekem a gumival védekezéssel a fő bajom, hogy nem tudom "random" bedugni bármikor, hanem mindig le kell állni egy picit arra a kb 5 másodpercre vagy akár 10re és utána úgy folytatni mintha misem történt volna.


Hangulat rontó.


Meg barátnőmmel sokszor csinálok "szex demót", amikor csak bedugom 5-6 percre, de direkt nem megyek el odáig hogy közel legyek az elmenéshez, mert lusta vagyok felkellni és letörölni a végén a dolgokat.


Vagy már elmentem párszor és nem "kívánom annyira" magát az elmenetelt.


Amit óvszerrel furcsa lenne csinálni.


Ott nincs meg a szabadság, hogy bármikor akár csak 1 percre bedugjam.

2020. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(vagyis lehet, de ha éppen úgy döntök vagy párom mondja, hogy menjek el akkor abba kéne hagyni a dologot míg felhúzom a gumit)
2020. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a gumit, nekem ront, gyengít az érzésen.


(Másrészről pedig, számomra izgató, ha a partnerembe mehetek el. Imádtam, amikor nejemmel a gyermeknemzés volt a cél, szinte vágyott a nedveimre. Úgy húzott magára, mit aki el akar nyelni a p.n.jába. A végén még hosszasan benne lehet lenni, majd nem rohan ki a mosdóba. (ami számomra még nagyon kiábrándító jelenség)

Sajnos mindez elmúlik, amint meglesz a gyerek vagy gyerekek. :-( Két házasságban éltem meg, mindkét nejem a szülés után visszafogott lesz a szexben. A Mór megtette dolgát, a Mór (akár) távozhat is. :-(

2020. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2020. febr. 28. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez is olyan,mint zokniban lábat mosni .
2020. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nonek caak addig kell a ferfi amig megtermekenyiti
2020. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem addig kell a férfi....hanem képzeld el, hogy amellett, hogy éjjel-nappal fent vagy egy csecsemő mellett, háztartást csinálsz, estére főzöl az uradnak stb te is olyan hulla lennél nap végére, hogy semmi kedved se lenne a szexhez.

Nekem szerencsére a párom segít a gyerekekkel, így marad időés energia szexre is (: Te is próbáld ki, hátha majd lesz ideje rád is az asszonynak....

Különben a férfi ne csak szexre kelljen már, nem csak az a dolga. Segítsen otthon körül és legyen társ. Mondjuk ezt nehezzen érti meg azt, akinek a farkában van az agya.


Kérdésre rátérve: Én nőként is érzem ha gumi van, képzelem a pasiknak, hogy mégrosszabb lehet. Ha nincs akadálya, akkor valami hormon alapú fogamzásgátlás a jó szerintem, ott szabadabb a szex is.

2020. febr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!