Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen normális ha kevesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen normális ha kevesebb és gyengébb a merevedésem?

Figyelt kérdés

Már régebb óta észrevettem hogy napközben nem merevedik meg magától, mint pl régebben, alig akart lenyugodni, már szinte fájt annyira merev volt. És éjszaka és reggel is gyengébb a merevedésem, nem kő kemény mint 15 évesen. A nemi vágyam sem olyan nagy mint régen.

Nem volt még barátnőm szóval nem tudom mi lenne akkor ha női test közelében lennék. Régebben nagyon sokat gondoltam a szexre és rossz volt hogy nem volt kivel csinlálnom, de már annyira nem érzek rá vágyat. Persze még szeretnék barátnőt, de nem a szex a fő szempont.


Normális ez 23 évesen?

Nem vagyok elhizva, nem cigizem, vérnyomásom nem magas.


2020. márc. 1. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokat maszturbálsz.
2020. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Stressz van az életedben? Alszol eleget?
2020. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma is lehet, menj el a biztonság kedvéért egy endokrinológiai vizsgálatra.
2020. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
talán tesztoszteron csökkenés állhat a dolog mögött,ráadásul nem igazán ér inger. ebben a korban még bőven csúcsformában kellene lenned,kőkemény dákóval.
2020. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonymousreview60 ***** válasza:
Nem, ezért vizsgáltasd ki magadat! Stressz, stb.
2020. márc. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megírod nekem privátban, hogy ezt hogyan tudtad elérni?
2020. márc. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont így van, és épp 23 vagyok. Centiben is csökkent a méret 1-1,5 cm-el, mert nem áll már annyira. Engem nem zavar, szerintem normális, sőt, talán jó is, hogy nem áll mindenre. Van olyan, hogy szex előtt a lány rá kell segítsen, de aztán megy minden.
2020. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 15 évesen is ilyen volt.

Sokat hokiztam azóta xd, lehet ez volt az, ami "tönkretett" engem, de ez sem igaz, mert 15-16 évesen is olyan esetleges volt a dolog.


Annyira nem érdekel most, ezer meg egy nagyobb problémám van most, barátnőm nem igazán lesz mostanában (csúnya, dagadt, magányos, unalmas vagyok), meg arra sincs igazán kedvem, hogy kimutassanak xy betegséget.

Eleve van egy gyógyíthatatlan betegségem, arra rendszeresen szedem a gyógyszert, nyilván az a gyógyszer sem segít.


Attól függetlenül kicsit kínosan érzem magam, mert hát khm...

Az apámnak is, meg nagyapáimnak is óriási étvágya volt.

Legalábbis fiatalkorban napi többször ... khm... szerették egymást a felmenőim.


Bennem ez az energia annyira nincs meg, soha nem is volt.

Igaz, eléggé lassú, mozgásszegény életet élek.

Ez is lehet gond.

De valami alapprobléma is lehet a háttérben.


19F

2020. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért a biztonság kedvéért menj el egy endokrinológiai vizsgálatra.

Semeddig nem tart kérni egy beutalót a háziorvostól cserébe rengeteg kérdésre választ kaphatsz, tényleg nagyon érdemes megcsinálni.

2020. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy "napközben nem merevedik meg magától" teljesen normális, ez ugyanis csak a serdülőkor alatt jelentkezik, felnőtt férfinál csak szexuális ingerre, esetleg reggel a téli húgyhólyag miatt áll fel. Szerintem testileg minden rendben van nálad, hajts rá a barátnő témára. Ha nem akarod az első héten megfektetni, még talán örül is majd neki, de ne add fel a témát, az majd hozza a többit, azt is, hogy mondjuk csókolózásnál már annyira feláll a farkad, hogy alig bírod ki a gatyában.
2020. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!