Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként kerdezem, mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként kerdezem, mennyi lenne az az összeg, amivel rá tudnék venni ket nöt, akik nem leszbik, hogy elöttem nyalják ki egymást?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

“ ket nöt, akik nem leszbik”

Ez akkor miért leszbi kategória?

Amúgy hivatásos qrvákat biztos meg lehet fizetni, de azt szintén ne ebben a kategóriában keress.

2020. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Kifizeted a kér prostinak a fél-fél óra árát, akik együtt is hirdetnek és ennyi. Te véginézed , kivered rá vagy beszállsz...
2020. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hellmano ***** válasza:
* két prosti
2020. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontos számot nem tudok mondani, de szerintem két hivatásos lányt már meglepően diszkrét összeggel is rá lehet venni ilyesmire. Két "civil" nő esetén viszont igazán jó kérdés...
2020. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég zsebbenyúlós a dolog. De van az a pénz amiért bevállalnám.
2020. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz.
2020. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem egy szórskozóhelyen fejenként 80-100.000-ból már belemennek:-)
2020. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!