Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mellű lányok/nők! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű lányok/nők! Ti cikinek tartanátok ezt?

Figyelt kérdés
Hogy ha olyan nagy lenne a melletek, hogy a pasinak a farka mikor közészorítjátok eltűnik közötte? nem éreznétek ezt cikinek vagy gáznak? férfiatlannak? vagy ez amúgy teljesen semleges?

2020. márc. 3. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2020. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Bár nekem nem extrém nagy, sőt igazából nagynak se mondanám, de márt volt ilyenre példa. Egyáltalán nem tartom cikinek. Semleges.
2020. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

He?


Amúgy nem.

2020. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Hogy mi van? :D Miért lenne ciki??


Én speciel szeretem "betemetni" a melleim közé.

2020. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyám szokta mondani azt, hogy az intelligencia állandó, csak mi vagyunk egyre többen...
2020. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Mi ebben a ciki??? Hogy szégyelljem magam a mellem mérete miatt? Fiatal koromban zavart, most már nem, büszke vagyok inkább rá (ettől még nem pakolom ki és idegesít ha olyan bámulja aki nem jön be).
2020. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben mégis mi lenne a ciki??
2020. márc. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Tudod fiam, az a ciki, hogy ilyen primitív nyálcsorgató kérdéseket teszel fel, hogy ezen élvezkedj!

Ne haragudj, de ilyen gusztustalan kérdésre nem vagyok hajlandó válaszolni és semmi közöd hozzá hogy nekem mekkora!

Ja és nyugodtan le lehet pontozni!

Számalmasok vagytok fiúk, komolyan!

2020. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*szánalmasak
2020. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!