Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szexnél a finish...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexnél a finish nálatok, hogy zajlik? Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Történet/kérdésem a röviden, a barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt 24L 25F. Amikor összejöttünk elég gyorsan megvolt az első szex, bennem volt egy gát az orállal kapcsolatban, szivesen adtam, de kapni nem szerettem. Feloldotta ezt a gátot bennem kb. 1 hónap alatt, akkor az lett a vége, hogy az egész mennyiséget engedte a szájába és lenyelte nekem. Ami fergetegesen jó érzés volt, viszont akkor még javában cigarettáztam, bulik, helytelen életmód...stb

Eléggé rossz lehetett maga az íz, és elég sok is kijön belőlem, láttam rajta, hogy nagyon küzd, hányinger szerűség jött rá.

Én mondtam neki, hogy nálam nem elvárás, hogy szájába mehessek el, de ő szereti nekem csinálni az orált és mindig mondja, hogy oda menjek el.

Erőlteti, de az lesz mindig a vége, hogy visszafolyatja, kiköpi...stb stb ez elég illuzióromboló.

Fokozó tényező, hogy egyszer (nem húznám a storyval a kérdést) kiderült, hogy előttem másnak simán lenyelte.

Azóta leszotkam a cigiről, rendbe raktam az étkezésem, fogytam 15 kg, rendszeresen edzek, ennek hatására mondta is hogy nagyon megváltozott az íz nincs vele baja, de annyi jön, hogy nem tudja lenyelni.

Én mindig mondom neki, hogy vegye ki élvezés előtt a szájából, és úgy megyek el, de akkor meg azt mondja, hogy látja rajtam, hogy szeretem így szeretné nekem csinálni, csak sajnos csökken így az élvezési intezintás, pluszban illuzió romboló is számomra.

Szerintetek, hogy közelítsem meg ezt a problémát?

Lehet, kicsit összevissza lett. Köszönöm a hasznos válaszokat!



2020. márc. 6. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond ezt el neki igy ahogy itt nekunk leirtad. Basszus..1 eve vele vagy nehogy mar ne tudj megbeszelni vele ilyen dolgokat. Ha latja hogy oszinte vagy azt fogja csinalni amit mondasz, nempedig azt amit a fejeben kigondolt h te tuti elvezned. Ha megmondod mi izgat mit elvezel oszinten es elmondod h miert, akkor ugy fogja csinalni ahogy kered
2020. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni mindent, tabuk nélkül. Én párom nem nyeli le, hanem kifolyatja a szája mellett. De volt előtte aki meg igen. De igazából nem is az a lényeg, hogy lenyelje, hanem , hogy közben ne hagyja abba! Ez, hogy orgazmus közben is izgatja tovább, sokkal nagyobb élvezetet nyújt mint, hogy csak a csaj szájába élvez az ember. Kérd meg rá, hogy nyugodta engedje had fojjon ki ha sok, csak ne hagyja abba ;) Nem fogod nyögések nélkül elviselni amíg csinálja azt garantálom!
2020. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként mondom neked, hogy ha a párod így szereti fogadd el.

Én sem szoktam kivenni robbanás előtt 😋

2020. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritka lányok egyike...

Nekem onnantól h a szájába élveztem mindegy lenne, hogy lenyeli v kiköpi... Persze a lenyelés a legjobb :) De egyáltalan nincs bajom vele ha utána zsepibe küldi vagy mosdóban...

2020. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak nálunk úgy néz ki a folyamat, hogy elérek a csúcsra kijön belőlem egy pici, utána egyből kihúzza a szájából, és nézi ahogy véget ér nálam a "folyamat", néha kicsit mozgatja a kezét. Próbálom óvatosan közölni velem mi a jó, mert sajnos eléggé önbizalom hiányos volt az előző kapcsolatai miatt, ami sokat javult, de vissza vissza tér nála és ha pont egy ilyen időben közlöm vele akkor borzasztóan magára tudja venni.

2020. márc. 6. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Többek között ezért szoktam én mindig magamnak befejezni, akármilyen lánnyal vagyok, aztán oda engedem, ahova akarom (és ő is engedi), valamint nekem is igy biztos jó lesz.
2020. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy a p1nájába élveznél! Nem értem mit erőlteted ezt mikor nem is szeretted?! Dugni nem tudsz? Csak orállal a taknyosok szenvednek. De nyugi, egyszer rájön arra hogy nem korabelivel kellett volna megismerkednie.
2020. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ember... Mekkora problémáid vannak.

Ne legyél már picsogós, mi azon az illúzióromboló ha kiköpi? Inkább légy hálás hogy csinálja és bízd rá mit kezd az anyaggal.

2020. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!