Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik hatásos pénisznövelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hatásos pénisznövelő eljárás?

Figyelt kérdés

Műtét tudom, hogy van erre. Engem viszont minden más érdekel, ami nem műtéti beavatkozás.

A vastagságával nincs bajom (persze nem zavarna ha vastagabb lenne). Inkább a hosszán szeretnék növelni. Nyilván az internetes hirdetések miszerint “egy használat után 8 centivel hosszabb lett” azok kamuk. De van olyan amivel otthon akár hosszú idő alatt, de lehet nyerni 2-3 centit? 2 centi plusszal már nagyon elégedett lennék.

A pénz normális kereteken belül nem számít, tehát ha valami szert/krémet/eszközt meg kell venni az nem gond csak ne kerüljön többszázezer forintba és ne kelljen megműteni.


Van olyan amivel ez megoldható? 22/F



2020. márc. 7. 02:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Van olyan műtét, ami a has alatti zsírréteget eltűntetik, így a pénisz 1-2 centivel hosszabb lesz.

Hogy valóban egyéb módszerrel nagyobb legyen nem valószínű. Vannak ilyen sprayek vagy kamagra, amivel rendesen állni fog, de attól nem lesz nagyobb, csak úgy fog látszani.


De ami valoban is növeli olyan nem létezik.

2020. márc. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy forum valahol a neten ahol ilyen nyujtasos modszerekkel, huzogatassal probaljak novelni es ott kijott, hogy atlagban hosszu tavon tudtak 2cm-el novelni, de szerintem ez inkabb a vagyaikat tukrozi. Esetleg meg DHT-s kenocs vagy HCG injekciok segithetnek, de inkabb csak akkot ha miktopeniszed van es nem serdultel fel rendesen. Amugy a tied mekkora? +2-3cm-el en is elegedettebb lennek.
2020. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt a fórumot azt hiszem én is láttam, el is gondolkodtam rajta, hogy vajon tényleg működik-e.

Nekem elég változó, többször is mértem 15 körül van, erős izgalmi állapotban szerintem 16. Ha tartósan 17-18 körül lenne azzal már nagyon elégedett lennék.

Injekciózni azért nem feltétlen mernék, kivéve ha bizonyítottan nincs káros mellékhatás és működik. Persze orvosi felügyelettel.

2020. márc. 7. 11:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit növelni! Nem is kicsi. Pont jó.
2020. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2020. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem én a poént, de a klasszikus értelemben vett pénisznagyobbításra gondoltam.

Közben olvasgattam a témában. Ami működhet az a péniszpumpa és/vagy egy erre kitalált masszázs. Mindkettőt hosszú időn keresztül kell végezni (hónapokig). A legtöbb ember tapasztalata szerint plusz 1 centi simán megoldható.

Sajnos az ilyen gélek, kapszulák jó eséllyel nem működnek vagy maximum az erekciót fokozzák amitől ugyan egy kicsit lehet nagyobb, keményebb de ez nem egy tartós állapot.

2020. márc. 8. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen feleslegesen fordítasz erre energiát nekem 14-15cm de teljesen elég. Volt akinek ez sem ment be teljesen pedig nem egy deszkavékony lány volt..

Az emberek 75% ának olyan van mint neked a maradék 25% nak pedig vagy ennél kissebb vagy nagyobb.

2020. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sokáig én is azt hittem, hogy elég az ami nekem van. Mostanában viszont egyre több lánytól hallom, hogy a jóval nagyobb méretet tartja jónak.

Volt aki azt mondta, hogy 18 felett kezd jó lenni. Más az én méretemet (legyen mondjuk 16) jelölte meg minimumnak. Aztán beszéltem egy lánnyal aki összesen talán két fiúval volt élete során abból az egyiknek 18 a másiknak 20 centis volt. Bizonyára előfordul olyan is, hogy egy lánnyal elhitette a barátja, hogy ez bizony 20-as ő meg nem állt ott egy vonalzóval így abban a hitben van, hogy tényleg 20 volt közben lehet meg sem közelítette. De összeségében túl sok sztorit hallottam ahhoz, hogy mindegyik kamu legyen.

Közben meg tisztában vagyok azzal, hogy a hivatalos átlag 14-15 körül van szóval elvileg elég kéne, hogy legyen a gyakorlat meg kicsit mást mutat.

2020. márc. 8. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan te mindent elhiszel amit mondanak? Azok a lanyok lehet aztsem tudjak mennyi az 20 cm. A 20 centissel sokmindent kezdeni nem lehet. Én is halottam mar lanyt arrol aradozni hogy a (150 kg os) baratjanak 20 centis. A barátnője meg azzal érvelt hogy az ő baratjanak bizony 25 centi. Ha az enyemre azt mondom 18 cm azt is siman beveszi akarki nem fogom azt mondnai, hogy nekem csak 14.

Kezd el hasznlani akkor majd megerted. Addig hiaba ecsetelgetjük itt neked mennyi az elég.

2020. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Volt már barátnőm, neki elvileg elég volt, bár párszor "viccesen" megjegyezte, hogy volt már dolga nagyobbal is (nekem nem volt vicces, ő poénnak szánta). Összesen talán 4-5 fiúval volt előttem abból egyre fixen azt mondta nagyobb volt.

Ha pontosan nem is tudják a méreteket, azért ha van viszonyítási alapjuk akkor tudják mi számít nagynak. Én is hallottam áradozásokat, hogy a barátjuknak milyen nagy van és ezt nem szűzlányok mondták, hanem olyanok akiknek jócskán vannak korábbi tapasztalataik.

Ettől függetlenül biztos van olyan lány akinek az átlagos is elég, csak gondoltam ha van valami biztos módszer akkor kipróbálnám. Ha van is ami működik úgyis max 1-2 centi pluszt remélhetek, az meg még mindig nem akkora ami túl nagy lenne így gond biztos nem lenne belőle.

2020. márc. 9. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!