Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok bele szoktatok gondolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bele szoktatok gondolni abba hogy milyen sok férfi maszturbálhat a face/insta képeitekre?

Figyelt kérdés
És ha ezt megtudnátok azt bóknak vennétek vagy felizgatna vagy teljesen hidegen hagy esetleg undorító?
2020. márc. 7. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam belegondolni ilyenbe, mert nem rakok fel olyan kirivó képeket.

Egy sima arcosra, vagy fél testesre is masztiznának?

2020. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A pasik elképesztően ki vannak éhezve néha, a lányok arcára is képesek ha mondjuk ismerik őt a suliból vagy akárhonnan, szóval simán verjük visszafogott képekre is
2020. márc. 7. 13:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 persze
2020. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Eddig nem. Nincs rólam a neten popsis, cicis, villantós, pucsítós stb. kép. Ha random embernek mégis a képeimnél állapodnak meg ehhez.. nyugtázom. Ha ebből valaki rutint csinál, az beteges.

Akkor lehet, hogy izgatna, ha vonzodnék az érintetthez.

2020. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyenekre gondolni. Ha masztizni akar a képeimre csak nyugodtan, hidegen hagy
2020. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Egészségükre. Amíg otthon a négy fal között csinálják, kit érdekel?

Abszolút hidegen hagyna, de bóknak semmiképp nem nevezném egy kanos férfi hokizását.

2020. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Nincs Insta fiókom, Facebookon pedig egyetlen profilképem van, az sem engem ábrázol, hanem még a tíz évvel ezelőtti "edgy" időszakomból maradt meg, viszonylag morbid. Csodálkoznék, ha bárki ki akarná verni rá. :D
2020. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha olyanok is válaszolnának akiknek kismillió ribis... vagyis szexi kép díszíti a profilját
2020. márc. 7. 13:36
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Én hetente rakok fel új képeket, sok bulizós, kiöltözős, nyáron főleg lenge öltözetű vagy bikinis képet. Nem izgat hogy hányan csorgatják a nyálukat, vagy verik a pötsüket a képeimre. Sokan próbálkoznak is, írnak, arcoskodnak, eddig három értelmes mondatot egymás után egyik se volt képes leírni. Sokan így gondolják rólam is, de őszintén szólva ezt is leszarom, akik ismernek tudják milyen vagyok.

Egyszer küldött nekem olyan képet egy pasi, akol az egyik fürdőrucis képem volt megnyitva a gépén, előtte az asztalon a spermája, és a kezében lévő farka is látszott. Először vicces volt, aztán arra gondoltam, hogy mennyire nem szeretnék személyesen összefutni egy ilyen hülyével. Megkértem az egyik haverom, hogy tájékoztassa erről, és egyben kérje meg hogy ne küldjön több ilyen képet. Így is lett, többet nem küldött és nem is írt semmit. Az orra két hétig be volt kötve.

A maszturbálás mindenki magánügye, nem gondolnám, hogy bárki mást érdekel mikor és hogyan. Az ilyesfajta mutogatást szánalmas dolognak tartom.

2020. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Bár nincs is olyan képem. Mondjuk kép se kell hozzá. Bárki gondolhat rám, aki már látott valaha. Egészségére! Én is gondolok pasikra. 😊
2020. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!