Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti melyiket éreznétek kínosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket éreznétek kínosabbnak? Ha rátok nyitnának önkielégítés közben, vagy ha együttlét közben?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat megköszönöm! :D

2020. márc. 8. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Maszturbalas kozben.

Te?

2020. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talan ha szex közben :D
2020. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hú, én nem tudom eldönteni, de talán kicsit kínosabb lenne, ha szex közben nyitnának rám 🧐
2020. márc. 8. 22:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Maszti

L


Ha szex közben meglát valaki még fel is izgat. (Na nem ha pl szülők vagy családtag nyit rám). Sőt szoktam olyan helyen szexelni ahol megláthatnak, mert az izgat. Pl terasz, panoráma ablaknál Tetszik mikor zavartan elkapják a fejüket az emberek és teljesen kínosan érzik magukat:D

Szex közben amúgysem egyedül vagyok, kicsit takarásban, osztozunk a kínosság érzésen, nem úgy mint maszti közben mikor tök egyedül simogatom magam. Nekem az abszolút kellemetlenebb szituáció

23N

2020. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem volt még szerencsére....19l
2020. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy ki nyit rám, és kivel vagyok, hol, milyen helyzetben. Például ah egy haver, barát nyit rám szex közben, az egyáltalán nem kínos. Volt már rá amúgy példa egyszer. Ha önkielégítés közben nyitna rám, azt iszonyú kínosnak érezném. Ha anyukám nyitna rám, mindkettőt kínosnak éreznem, de talán a szexet kevésbé, ha a párommal vagyok, és nem valami idegen van az ágyamban. Egyszer anyukám rámnyitott önkielégítés közben, de szerintem nem vágta le, mit csinálok atakaró alatt.

22/L

2020. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
maszturbálás közben cikibb lenne :D
2020. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Csak az egyik fordult elő, szex közben és egyáltalán nem zavart, sőt jobban fel is izgatott. (Házibuliban történt).


Maszti közben azért valószínüleg kínosan érezném magam.

25/l

2020. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Egy nő szex közben érezné jobban zavarban magát egy pasi meg maszturbáció közben. Holott mindkettő ugyanolyan természetes része az életnek, egyik sem bűn. Ettől az ajtót még be lehet zárni kulccsal :)
2020. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz, hogy osztoznak ilyenkor (szex közben) az emberek a kínon... ez teljesen igaz. És abban is van valami, hogy ha nyilvános helyen csinálod (pl terasz, erkély) az izgató lehet, de ha anyud nyitna rád...😬😂
2020. márc. 8. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!