Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mivel lehet igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mivel lehet igazán feltüzelni közvetlenül szex előtt (szopást, kiverést leszámítva)? Öltánc vagy sztriptíz zenére vagy mit szerettek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nàlam az jött be amikor a mellei közé teszi a farkam és ott csuszkál !
2020. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkit mással - azzal amire vágyik. Az öltánc, sztriptíz jó ötlet de elérhetsz hasonló hatást úgy is hogy simán egy izgalmas fehérneműben várod, vagy éppen' beindulva, maszturbálva várod :)
2020. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztriptíz, szerepjáték.


24D

2020. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon változó, így inkább leírom, hogy mit ne: erőltetett, közhelyes próbálkozások arra, hogy beindítsanak.

Ha zavarodban megpróbálnád megjátszani a végzet asszonyát, ahogy a filmeken láttad, akkor is értékelném a gesztust, de valószínűleg folyamatosan a reakcióimat néznéd, hogy vajon jól csinálod-e, amitől nemhogy nem indulnék be, de még zavarba is jönnék, mert nem akarlak megbántani. Emiatt inkább várnám a végét az egésznek.


Persze, mivel a sztriptíz vége így, vagy úgy egy meztelen nő, nagyot hibázni nem lehet vele, de ennél kb ütősebb, ha mondjuk váratlanul eleve meztelenül vársz.


Amúgy ami engem megragad az az, ha nézhetek egy nőt teljesen átszellemülni valamiben. Ez lehet egészen banális dolog is: a múltkor vettem a lányomnak egy hullahopp karikát. Hazavittem, a feleségem meglátta, "fúúúdeszerettemeztgyerekkoromban" felkiáltással, és elkezdett hullahoppozni. Annyira őszinte és cuki volt - hozzá meg persze annyira szexin rázta a csípőjét -, hogy kb a karikának nem volt ideje földet érni, úgy kaptam el az asszonyt.



Összegezve: ha te egy magabiztos, provokatív nő vagy, akki körül vibtál a levegő és aki még tud is táncolni, akkor a válaszom: igen, a sztriptíz marha jó ötlet. Ha teljesen őszintén bele tudod magad élni, és a magad örömére csinálni, amit a pasid átszellemülten nézhet, akkor is király. Egyébként szerintem többre jutsz egy váratlan lehajolós "hoppá-nincsen-rajtam-bugyi" is.

2020. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mellfogdosás, mell közé szorítja a fejem

Minden ami mellel kapcsolatos

2020. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!