Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legjobb póz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb póz?

Figyelt kérdés
Melyik az a póz, amikor a leggyorsabban tudom a barátnőmet dugni?

2020. márc. 11. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Kutya
2020. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Kutya, de van olyan is, hogy ő lovaglóban rád ül, de előredől rád, így megölelitek egymást, és úgy közben mozogsz. Azzal is nagy tempót lehet elérni és intimebb is, meghittebb mint a kutya mert közben szorosan szemből ölelhetitek egymást.
2020. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a kutyát férfiként. Nem meghitt. Misszionárius, lovagló, fordított lovagló rám borulva, ágy szélén szemből, falnak szemből lábak átkulcsol, falnak hátulról állva, amazon, kanál, lány hason fekszik összezárt lábakkal én ráfekve, olló stb. 32F
2020. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez lemaradt:

azt is imádom, amikor lovaglóban rám borul a nő, egyik kezemmel a két csuklóját a háta mögött összefogom, másik kezemmel markolom a popsit, csapkodom, ujjazom a segglyukát finoman, vagy keményen is, miközben hüvelyét dugom. Jó ilyenkor a hátát is simizni, tarkóját, haját húzni


#3 voltam. F

2020. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
3# 4# imádtam olvasni,👍😊
2020. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutyapóz.
2020. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Ismeritek a farkas pózt?
2020. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!