Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A randin a pasi "dolga"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randin a pasi "dolga" először megcsókolni a lányt? Lány vagyok, és kérdezem. És egy lány hogy kezdeményezzen, ha zavarban van? Normális válaszokat kérek, a bunkók kínéljenek!

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenkepp. Puszit adni mas, de talan azt is pasi kezdje.
2020. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha első randirol van szó akkor mindenképp ,utána már mindegy szerintem
2020. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a második randin a lány is akár megcsókolhatja a srácot?
2020. márc. 14. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első randin is simán megteheted.

Nincs erre semmi szabály!


33/F

2020. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal nem egy olyan pasi van aki kifejezetten szereti ha a lány kezdeményez mert esetleg félénkebb, stb. Szóval nyugodtan kezdeményezhetsz. Csak tedd ami jól esik és minden rendben lesz :D

L

2020. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami is a " a pasi "dolga"" akkor valami baj van!!! Bármelyik fél lehet kezdeményezö.
2020. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. márc. 14. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha egy randi "először megcsókolni a lányt"-nal indul akkor annak jó vége szokott lenni :D

A tréfát félretéve, a pasinak "illik" kezdeményezni, de nincs kőbe vésve, te is nyugodtan kezdeményezhetsz.

2020. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!