Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők! Egy alacsonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők! Egy alacsonyabb de kifejezetten jóképű és átlagos testű pasi van olyan izgató mint egy magasabb kigyúrtabb de átlagos arcú?

Figyelt kérdés
Most a szexuális izgalom a lényeg. Elmondom, hogy milyen vagyok. 174 centis jóképű, fazonra igazított rövid szakállal de átlagos testtel. A nőknek bejön az arcom. Ha van egy pasi aki mondjuk 182 centis és izmosabb nálam de ő arcra teljesen átlagos tehát nálam rondább de jobb testű akkor ha arcra szebb vagyok az kompenzálja, hogy az ő teste izgatóbb? Milyen pasi kellene nektek külsőleg? Egy jóképű srác rövid szakállal aki alacsonyabb és átlagosabb testű vagy egy izmosabb magasabb de tök átlag arcú? Talán nem is a magasság a lényeg, (bár lehet magsabb is nálam) hanem, hogy izmosabb és a felsőteste sokkal férfiasabb csak az arca kevésbé szép. Egy kicsit sokáig fejtegettem de nekem fontos a nők véleménye ebben a témában és ki kellett fejtenem.

2020. márc. 14. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ki szerint vagy jóképű, azt látni kellene.
2020. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az arc fontosabb mint a testalkat vagy a magasság
2020. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint élőben csak az számít, hogy nálad ne legyen magasabb. Ha minden másban rendben vagy, nem számítanak a "számszaki" baromságok.

Viszont ha nem élőben találkozol vele, nem látszik a kisugárzásod, tartásod, akkor valamiért a 180 cm a varázsszám, amit csajos logikával belőnek, mert az olyan kerek és szép körkörös, de amúgy szerintem ha 178 vagy ugyanúgy mondj az ilyennek 180-at, mert annak a 2-nek az égvilágon semmi létjogosultsága nincsen. :)

2020. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek tetszenek az izmos pasik. Számomra is sokkal vonzóbb egy normál vagy vékony alkatú férfi :) a magasságnál pedig az a fontos, hogy legalább velem egy magas legyen. A 174 cm nem is olyan alacsony.
2020. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Egy alacsony férfi nekem már alapból nem izgató.
2020. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 174 centi nem alacsony, csak nem magas. Ha mondanom kéne ideált, akkor fontossági sorrendben: kisugárzás, arc, magasság, test... Az arcnál nekem fontos, hogy ne legyen túl jóképű, jobban szeretem az átlagos arcot. A testnél a szálkás a best, és minél magasabb legyen... 🙂 Szóval a leírásod alapján a másik srác jönne be. (Az sem segít, hogy azt írod, hogy "rondább" a másik, na mindegy, nem szóltam... 😁) De sosem ez alapján választottam partnert. A sors viszont úgy hozta, hogy a párom ezeknek mind megfelel... 😊 Na jó, annyira nem szálkás most, de így is nagyon izgató, imádom kívül-belül... 😍
2020. márc. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!