Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lepjem meg jó szopással?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjem meg jó szopással?

Figyelt kérdés

Első barátommal vagyok együtt már jóideje és szeretném meglepni egy nagyon jó orállal. Szeretnék tippeket és ötleteket kérni. Amikor szopom sokszor útban van a fogam hiába nyitom nagyra a szám/hajtom rá az ajkam. A másik hogy eléggé intenzíven kell neki csinálni és sokszor elzsibbad a szám/elfogy a nyálam. Eléggé a kezéhez van szokva, milyen mozdulatokkal érhetem el hogy elég erős inger legyen neki a szám is? Sosem élvezett még el a számtól/kezemtől csak ma magának verte a végén.

19/L



2020. márc. 16. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor verd neki miközben szopod
2020. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérjed meg, hogy szóljon, amikor jó és akkor is, amikor nem jó neki a technika. Esetleg Te magad is észre veszed, a lihegéséből, nyögéséből stb. Kapcsolatban fő a kommunikáció!!!
2020. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:
66%
Dugja meg a szád.
2020. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 exelant ***** válasza:
Mindenki más, mindenkinél másképp kell csinálni, de ez is nem minden alkalommal lehet így, mikor milyen inger kell épp egy adott embernek is. Az rossz, ha annyira a saját kezéhez és technikájához van szokva , hogy más ember ennyire nehezen tudja kielégíteni. Figyeld a kezét ilyenkor, hogy milyen helyen, milyen erősséggel, és intenzitással végzi magának az önkielégítést, erre kellene törekedned neked is utána, hogy nagyjából ezt add neki vissza. Elhiszem, hogy szájjal neked is ezt csinálni nehéz. Próbálj te is a száddal különféleképp csinálni, az ajkaidat másképp tartani, erősebben, finomabban, kicsit szívva, satöbbi.....de kommunikálni is kell közben, szóljon ő is, épp mi esik neki jobban vagy kevésbé jobban, illetve te is figyeld a testbeszédét mindeközben
2020. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én fokozatosan szoktam átszoktatni a pasit. Kell hozzá néhány alkalom mire sikerül. Először szokja meg hogy én verem ki neki, esetleg erre kicsit rásegítek szájjal, aztán egyre többet szájjal, és végül megy minden simán. :)
2020. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a farka a garatodnal megáll,na akkor meg nyomjal a fejeden egy erosebbet vagy engedd neki hogy o nyomja rá,es tartsa lent ott biztos nagyon szuk a torkod,es ha csak ott mozgatod a fejed tuti elvezni fogja,vagy hagyd neki hogy o dugja a torkodat.bar ritka aki nem hany be ettol,az en csajom pl ezt birja de sokszor nem birom sokaig es a torkara elvezek rovid idon belul,pedig eleg sokaig birom ha csak siman szopik...
2020. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell átszoktatni eleinte ő is be segíthet és később ki alakul majd, hogy mind a kettőtöknek jó legyen.
2020. márc. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!