Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért mondják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért mondják nagyobbnak a méretüket?

Figyelt kérdés

A farokméret kérdése minden pasinak kényes, én azt vettem észre, hogy többen elégedetlenek vele mint ahányan elégedettek. Eddigi életem során láttam már párat, ezek egy jó részét ki is próbáltam. Mivel hiteles méréseket nem végeztem, csak saccolni tudom, hogy a kb 35 körüli férfiból akivel kapcsolatba kerültem, mindössze egy volt akinek elérte a húsz centit, és még kettő akinek 18-19 volt, Ezek a fiúk által közölt számok. A többi 14-15-16cm környékén, és az is benne van, hogy volt aki előre közölte, hogy kisméretű, ezért az ismerkedés abba is maradt, tehát nagyon kicsi, pl tíz alatti csak egy-két pasi volt, akivel spontán keveredtünk össze anélkül, hogy a méret szóba került volna, pl házibulin.

Az itteni kommentelők feltűnően nagy arányban mondják magukat nagy méretűnek, ami számomra nem túl hihető. Lakótársam aki fiú, szintén azon a véleményen van, hogy az itteni számok legalábbis túlzóak, ezért egy közös kísérletbe kezdtünk (egyedül nem mertem volna, ő csak azért kellett, hogy megvédjen ha kell). Itteni farokmérethez közhető kérdés után kommenteltem, mely után rendesen jöttek is a privát üzenetek, ilyen-olyan méreteket állítva és ismerkedési ajánlatot téve. Rövid üzenetváltás után, nyitottnak mutatkoztam az ismerkedésre, felajánlva egy személyes találkozót, amennyiben fotóról szimpatikus. Ilyenkor a pasik kb fele már nem is válaszolt... A többinél folytatódott, összesen hét esetben végül sor került telefonos egyeztetésre, ahol megadtam a címem, és időpontot is megbeszéltünk. A hétből egy esetben jött el a pasi! Szimpi volt amúgy a fiú, egy 19 éves egyetemista, sok házibulin vállalok be új "ismeretségeket", úgy gondoltam, hogy ez simán belefér. Életem első és azóta is utolsó sajátkezű farokmérése után, a mérete 15,5cm volt (az első privi üzenetben 19,5-nek írta).

Szóval fiúk, miért kell nagyobbnak mondani a méreteteket? Hiszen úgyis kiderül! Most lehet színt vallani, mert tényleg érdekel!



2020. márc. 16. 10:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Ez engem is érdekelne, a magassággal is ezt csinálják, semmi értelme.
2020. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%

Én soha nem hazudtam senkinek a méretemről. Se neten, se élőben (ha valakit érdekelt.)

Az sem zavar ha valaki kicsinek gondolja, vagy megfelelőnek. :)

13 cm és 4-5 cm vastag.

2020. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
Ritka az akinek nagy, és hülye aki azzal henceg. Nekem sincs kicsi méretem, átlag felett vagyok pár centivel de nem vágok fel vele :D
2020. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a priviket, ez most nem felhívás volt. Meg amúgy is kitapasztaltam már mire lehet számítani, szóval inkább a véleményeket kérném! Meg ha van most itt kisméretű aki nagynak szokta mondani, az írja már meg mik a tapasztalatai! Van aki ez miatt ismerkedik vele? Ha igen, mi történik amikor előkerül a cerka???
2020. márc. 16. 10:32
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg mindenki azt hiszi ha azt hazudja akkor könnyebben juthatnak nőhöz mert azt hiszik minden nő a nagyot szereti.

F

15/4

2020. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

Passz. Én nem szoktam nagyobbnak feltüntetni.

15,5-16 cm kb. Nem rossz, de nem is tragikus. :D

Ha valakinek ez nem elég, akkor nem egymást keressük, ennyi. :)

2020. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

A farokméret mint téma megint.

Köztudott, hogy a nőket izgatja a nagy méret.

Sokszor elhangzik az atlagos is megfelelő a hatalmas meg fájdalmas.

De kutatásokból kiderült akinek a többséget igenis izgalomba hoz a nagy méret.

Ezt a pasik is így gondolják ezért hajlamosak kissé csúsztatni.

2020. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
69%
Bizonyára sok pasi van aki hazudik a méretéről. Miattuk már annak sem hiszel akinek esetleg tényleg nagy. Mert az általad vett minta (a saját tapasztalataid) azért elég széleskörű ahogy írtad, és a tapasztalataid számomra egészen hihetőek is. Te magad is írtad, hogy voltak nagyobbak. Ugyanígy itt is lehetnek. (pl én a 19 centimmel)
2020. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
Enyém kicsi. Sosem nagyítottam. Minek? Úgy is kiderül.
2020. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nahát, hová tűntek a nagyfarkúak?? Csak egy van itt hirtelen? 😂 (ha ugyan...)
2020. márc. 16. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!