Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, az orál nem fárasztó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az orál nem fárasztó az állkapocsnak?

Figyelt kérdés

Teljesen komolyan kérdezem! Vagy csak megszokás kérdése? :D

A csajommal csináltunk mintát a farkamról, és viccesen megjegyezte, hogy most kipróbálhatom milyen ha leszopom magam.. :D és meg poénból bekaptam. Amúgy átlag méretem van, de baromi idegesítő volt, ahogy teli a szám :DD el nem tudom képzelni, hogy valakit ez felizgat.. de ám legyen, na nem is ez a lényeg, hanem, hogy hosszú percekig nem rossz ezt csinálni? Ti megszoktátok, vagy már az első alkalommal sem volt szájfeszítően kellemetlen?


Ja! Meg az is van, hogy a csajoknak azért általában pici a szájuk.. vagyis kisebb mint az enyém, szóval értitek!



2020. márc. 17. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hozzá lehet szokni
2020. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De az!
2020. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fárasztó, de csak ha sokáig kell csinálni. Viszont "erőt ad" a pasi élvezete, én imádom csinálni:)
2020. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Én felajánlom mindig úriember módjára, hogy ha fáradt átváltok throat fuckba.
2020. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na most akkor próbáld meg azt, hogy a hüvelykujjad végét szaporán nyalogatod 2 percig mintha csikló lenne. Fárasztó? De amikor nyalsz akkor észre sem veszed hogy fárasztó lenne - na pont ilyen a sz...pás is.
2020. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szóval, az izgalom és a férfi öröme eltompítja ezeket a dolgokat.

Aranyosak vagytok lányok:)

2020. márc. 17. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De, nem is bírom sokáig.
2020. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy nem fárasztó. Nekem kellett már emiatt leállni nem egyszer 😅
2020. márc. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fárasztó.
2020. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A csajom is elfárad közben, kb 20 perc után!

Ilyenkor biztatni szoktam hogy már nem sok van hátra és akkor még raver egy 20 percet de akkor már nahyon nyögve nyelős!

Akkor szoktam, hogy én verem ő meg nyaldossa.

Az elején is megy a hiszti, de hamar lerendezzuk, hogy seggbe rakom vagy bekapja? :D

Mindig a szájában végzem!

Én szemelyszerint imadok nyalni és el sem fáradok!

Olyan 1,5 órát simán tudom élvezni is! Csikló, szipi szopi +hüvely nyelvezes stb.

Nekem nem teher, főleg néha jobban is esik "enni" a puncit mint dugni. Közben persze veri nekem vagy én magamnak.

2020. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!