Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk, párok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, párok akik voltak már hasonló helyzetben. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyből a lényegre térnék, 3 hónapja együtt vagyok egy fiúval és minden szinte tökéletes. Egy dolgot leszámítva, elég sok gondunk akad a szexszel. A gond mégpedig az, hogy a barátomnak nagyon nagy a pénisze. De tényleg nagyon nagy, közel 25 cm. (Magam mértem le neki.) Mint mondtam 3 hónapja vagyunk együtt és mindent próbáltunk már de semmi nem vált be, mindenhogy fáj az együttlét. Nagyjából 10 szexből 8 fájdalommal jár. A maradék 2 az anál szex, azzal nincsen problémánk. De gondolom értitek, hogy vaginálisan is szeretném őt élvezni. A probléma nem a barátommal van abból a szempontból, hogy tudja használni amije van mert nem durvul és mindig kellően előkészít és oda is figyel rám de ugyan úgy fájdalommal végződik minden.


Szóval azokhoz szólna a kérdés akik voltak hasonló helyzetben, tudom, hogy a barátom mérete eléggé extra és valószínűleg nem sokaknak van ilyen tapasztalata. Azért mégis a segítségeteket kérném?!


Köszönöm előre is, hogy ha komolyan veszitek!


21/L



2020. márc. 19. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Beszéljétek meg, hogy az egyik kezével mindig markolja meg magának, és semmiképp se engedje el. Ha ezt betartja, a kint maradó rész éppen elég lesz és nem tud beljebb menni.

Ha tagulekony vagy, akkor hónapok múlva te fogsz neki szólni, hogy vegye el a kezét.

2020. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Ez hatalmas! Biztos jól mérted? Fekete a barátod?

Vastagságra milyen, azt nem mérted?

2020. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, jól mértem. Nem fekete, teljesen átlagos fehér srác. Sosem nézné ki belőle az ember..
2020. márc. 19. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a hossz a baj, vagy a vastagsag is? En sajnos feladtam, akinek mar eleve a makk is oriasi szelessegu volt. De rengeteget olvastam angolul errol. Ha nem szereto lett volna, hanem par, el tudtam volna lazulni.

Elvileg, ha nagyon rugalmas a huvely, amennyire szuk, annyira tagulekony is, de egy hatar van.

Az ilyen orias ferfiakhoz nemcsak nagy adag sikosito kell, hanem gatizomtorna es jogazas is, hogy kulonosen laza es rugalmas tudjon lenni a huvelyed.

2020. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A vastagsággal is van gond igen. De csak a normális szexnél. Úgy érzem magam mint akibe bele léptek. Pedig az izgalmi állapottal és a nedvességgel semmi gond nincsen, sőt..

Az orál és az anál is teljesen jól működik.

2020. márc. 19. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!