Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kövér lányokkal milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér lányokkal milyen a sex?

Figyelt kérdés

Eddig csak vékony vagy majdnem anorex csajaim voltak. De most bejött az életebe egy nagyon kövér csaj.

És nem nagyon tudom,hogy is menne a dolog. A régi csajok jóformán pörögtek a rudamon. Ő biztosan nem fog...



2020. márc. 20. 09:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
9%
Hát ő biztosan nem 😂 Nem tudom, hogy van hozzájuk gusztusod
2020. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen ínséges időkben minden puncit meg kell becsülni barátom!
2020. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%

Csak ajánlani tudom!

Hidd el megéri egy menet!

Én mar voltam dagikkal és jó élmeny volt

23 /F

2020. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
15%
egyszer kipróbáltam, éppen felállt és meg tudtam dugni, de egyébként inkább taszított a teste. Pl hogy utána összebújjunk, vagy ilyesmi, ahhoz már nem volt gusztusom. nekem a nádszál alkat jön be.
2020. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Gusztus:szép arc. Láttam bikiniben.

Akkor mellek mint a fejem, a feneke is nagyon nagy de az nem baj.

Meg alapvetően egy igényes csajszi...meg az a végtelensgig dagad típus. A meló miatt hízik meg nincs ideje energiája sportolni :(

Ezt én szürtemle nem mondta.

2020. márc. 20. 10:07
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

#1 Én se értem rád kinek kehet gusztusa...


A kövér lányok is emberek, és ha megfelelően higébikusak, sokkal jobbak mint a csontrakéták.


Tapasztalat.

2020. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
12%
Hosszú farok kell, hogy elérjen a célig. Más gond nem lehet.
2020. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%

Csak hátulról kell hosszú. Misszionáriusban nincs sok különbség. Őszintén szólva én meg sem próbálom hátulról a barátnőmnek, mert tudom, hogy szenvedés lenne. Legalább 20 centis kéne hozzá szerintem.

Ja, és baromira nem jobbak az ágyban, szerintem ezt összesen 10 ember+ a kövér lányok terjesztik. Nem egy tapasztalatból mondom, hogy nehezebben mozognak és lustábbak az ágyban. De én nem ez alapján választok, szóval, ha úgy adná a helyzet a jövőben is összejönnék duci lánnyal, már ha a jelenlegi kapcsolatom befuccsolna. Sok más szempont van mint a testsúly, meg akár az ágyban nyújtott teljesítmény.

2020. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
32%
ZSÍÍÍR! Tényleg. Sokkal jobban élvezik a szexet, sokkal jobban átélik és értékelik az orgazmust. Hidd el tesó érdemes kipróbálni. Én mióta egy kövér csajt megfektettem csak husos példányokat keresek a rosszlányokon .... megéri!!!!
2020. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
14%

Kutyába nagyon lehet verni nekik

Kézzel szét húzod es jó

2020. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!