Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lesz meg problemam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz meg problemam ebből?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam férfival (18/l) és már évek óta izgatom magam, ami tudom, hogy egészséges. Viszont elég gyakran használok nem erre szánt segédeszközt, tollat, nyalókát,plüssmacit és sorolhatnám. Úgy néz ki alakulóban van egy kapcsolat és félek ha majd szexre kerül sor én nem tudom nélülözni ezeket.

2020. márc. 22. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Hm.

Tehat ha jon egy pasi aki majd meg akar dugni, akkor azt mondod: vaja vaja, csak hozom a tollam? :)

Ne parazz ezen, engedd el

2020. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"használok nem erre szánt segédeszközt, tollat, nyalókát,plüssmacit és sorolhatnám." Nagyon okosan csinálod!Ha csak mindig egy eszközt használnál sokkal jobban kötödnél hozzá.
2020. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem csak felek nem izgat fel, elegge kotom mar az izgalmat a targyakhoz
2020. márc. 22. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majd használd a pasi mellett is :)

De azért első körben adj szegény srácnak is esélyt hátha ő is elég lesz, meg szokjátok egymást kicsit hogy legyen időtök megismerni egymás testét és azt is, hogy ki mit szeret, mitől elégül ki.

2020. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a partnered mellett nem tudsz majd elvonatkoztatni ezektől a tárgyaktól.
2020. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Örülni fog neked. Nekem minden álmom egy szűz lány.
2020. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszarás...
2020. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond, ne parázz!


33/F

2020. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felesleges félned :).
2020. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Plüssmacit, azt meg hogy? :o

Nem lesz problémád belőle - ha majd lesz egy pasid akkor rá fogsz jönni, hogy egy élő hús-vér partner ezerszer izgalmasabb mint a maszturbáció egyedül. Azért tollal óvatosan csináld, ne sértsd meg vele magad és mindent moss le alaposan (v. húzz rá óvszert) mielőtt "oda" teszed. Csináld nyugodtan ha neked jólesik, legalább felfedezed, megismered a saját tested, reakcióidat :)

2020. márc. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!