Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha egy férfi jóképű és arcra férfias de a teste nem akkor ő még lehet nagyon vonzó?

Figyelt kérdés
Pontosítok! Sok nő gondol jóképűnek és az arcom férfias is. Régen több évig jártam keményen konditerembe mert férfias izmos testet akartam de több év alatt se jött össze ezért nem csinálom már komolyan és most olyan átlagos a testem mások szerint, mintha nem is edzettem volna, de az arcom jóképű. E mellé jön az is, hogy nem vagyok csak 174 centi ami nem törpe de nem is magas. Tehát ha valaki arcra jól néz ki de a teste átlagos. Ja és ne azzal gyertek légyszi, hogy máshogy kellett volna edzeni vagy nem abbahagyni.

2020. márc. 23. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem kellett volna abbahagyni :/
2020. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha ezek mind megvannak, akkor egy szép testet már könnyen össze tudsz hozni. De úgy gondolom, hogy már így is jók az esélyeid (bár én csak egy férfitársad vagyok) :)

20F

2020. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nyaktól lefelé olyan mint egy girnyó giliszta az hogy lenne már férfias ?
2020. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem akartad eléggé

Feladtad.. Nem lesz hippi hippi feri tested

Van aki keményen edz napi 10 órát is akar 5-10 ÉVIG na akkor lesz olyan teszed Apukám..


Nem pedig a héti 2-3 órás lószarokkal az csak bemelegítés

2020. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kisfiús tested van az nem vonzó
2020. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kár volt abbahagynod, sportolni már úgy önmagában is jó, vitalitást ad, na meg egészséges is. A sportot önmagad miatt csináld!

Megsúgok valamit, nem kell 50 cm-s bicepsz, sem kockahas ahhoz hogy vonzó legyél a nőknek. A külső egy dolog, többet nyom a latba a kisugárzás, a stílus, vagy ha úgy nézzük a "dumád".

2020. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most leírom, hogy ne gyertek azzal, hogy nem kellett volna abbahagyni és ezt írjátok. Nem azt mondtam, hogy girnyó giliszta vagyok és azt se, hogy teljesen abbahagytam csak, hogy már a komoly sportot hagytam abba. Na de a kérdés az, hogyha átlagos a tested de jóképű vagy akkor is tetszenél e az éppen ezt olvasó nőnek. Tehát nektek nőknek bejön e egy átlagos testű de jóképű (szerintetek nyilván) férfi. Nem girnyó giliszta csak átlagos testű.
2020. márc. 23. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha bejön a férfi személyisége, valami megfog benne, akkor semmi baj nincs az átlagos testalkattal. A vonzalom nem úgy működik (legalábbis nálam), hogy jajj hát ő helyes meg tetszik, de nincs kockahasa, szóval akkor nem vonzódom hozzá.
2020. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az edzés egy dolog. A táplálkozás fontosabb! Az hogy egész nap hogyan élsz. Amugy egy kis mellü nő is lehet bombázó pl pedig mindegyik azt hiszi h be kell tetetni 2 természetellenesen kinéző kosárlabdát
2021. jún. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!