Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavar ez ennyire, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez ennyire, és hogyan tudnám elfogadni, hogy a fájdalom érzése, és okozása képes a csúcsra juttatni? 23N

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt veszem észre magamon, hogy örlődöm rajta, és zavar, hogy ez így van. Akivel fordult már elő ilyen, hogy tudtátok rendezni magatokban?

(A félreértés elkerülése végett, erős, nyomokat hagyó fájdalomra gondolok.)


2020. márc. 24. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látogassál BDSM közösségeket. Sokan vannak, akik így éreznek. Nem kell zavarjon.
2020. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell zavarjon, lenyeg, hogy megfelelő párt zalálj hozza... hidd el nekem, nem jó úgy élni, hogy nem kapod meg azt amire vágysz... én 20 évet lehúztam egy ilyen kapcsolatban.
2020. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert még nem fogadtad el saját magadat és bűntudatot ébresztenek a saját vágyaid. Ha az egészségedre nem ártalmas mértékű nyomokra vágysz akkor ne legyen bűntudatod.

Látogass el ide: www.ashrak.hu s látni fogod nem vagy egyedül.

2020. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia,pontosan en is hasonlo helyzetben vagyok :D szamomra a fuldoklos szex okoz elvezetet,ha folytogatnak szex kozbe...23N
2020. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet: szeretem, ah egy nő durva, erőszakos, esetleg tud valamilyen küzdősportot. Nálam a sok kórházi jelenlét miatt alakult ki ez a deffektus. Még sosem volt alkalmam kipróbálni, de amikor egy nő verekszik/ver egy hapsit, mindig tök izgatott leszek. Talán mert 1× kipróbálnám azt, ahogyan egy nő fizikálisan aláz.

Tehát nem tudtam rendezni én sem magamban, és szerintem ez a dolog csak akkor fog csillapodni, ha kipróbálja az ember a szeretett vágyát.

2020. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!