Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz az ha nem kívánom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az ha nem kívánom a pasim de más pasit igen?

Figyelt kérdés
A pasimmal kb 30 másodperc az egész. 6 éve vagyok vele és már nem bírom. Sosem elegulok ki..de nem is zavarja ez h nekem nem jó.. elkezdtem beszélgetni 1 sráccal és néha vannak szexuális témák is meg képek és videók.. meg már nem 1szer írta le mit tenne velem és iszonyatosan felizgultam és.. titokbaan ha nincs itt a párom mindig masztizok annyira nem bírom már.. tudom nem vmi szép dolog de ugy vágynék már 1 jó szexre.. ha megcsalnam mennyire lennék rossz ember?? 22/L
2020. márc. 24. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért vagy vele 6 éve?
2020. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy akkor vele vagy, és nem más pasival.
2020. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi értelme. A párkapcsolat fontos része a szex, ami köztetek látszólag nem működik.

Az még nem lenne baj, hogy nem bírja sokáig, de az nagyon is, hogy ezen nem akar javítani és nem érdekli, hogy neked jó-e.

Nálam a partner már akkor elmegy (többször), amikor még az aktus el sem kezdődött, mert nekem ez fontos, figyelek rá.


Kuka fiúd van.


Arra viszont nincs garancia, hogy az új jelölt sokkal jobb lenne, de vele még legalább nincs elrontva; ha elsőre nem jó, akkor ezt meg lehet beszélni és törekedre a javításra.


F

2020. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel abszolút lesz.arja,hogy neked jó, vagy sem, nem értem minek vagytok együtt... 🤔
2020. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez teljesen normális ennyi idő után,ezzel a legtöbben így vannak.


Sajnos a monogámia nem "normális".

Mindig újra,másra vágyunk,csak van,akinek fantázia szinten marad(legtöbbeknek).


Viszont párkapcsolatot ezért eldobni,ha amúgy jó nem éri meg,mert a következőt is ugyanúgy megunod.


Erre találták ki a szerepjátékokat,cuckold fetish,3-as,párcsere,stb.


Nyilván kérdés,hogy ebből te mire lennél nyitott,illetve a párod.


Ha egyikőtök sem,akkor marad fantázia szintjén,és el kell fogadnod,hogy sosem lesz semmi.

2020. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehat nem eleg, hogy korai magomlesben szenved, ami nem sokkal er tobbet, mint egy impotens, de elegedett is es piszkosul onzo. Lehet, hogy amugy is nagy macera, penz lenne terapiara jarni, de a hozzaallasa mindent elarul. Ne sajnald megcsalni, de meg inkabb, ne sajnald elhagyni.
2020. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha más téren is esetleg gondok vannak, akkor nem gondolkodtál a szakításon? Mert ha nem is érdekli, hogy neked mi a jó, az elég gáz... Amúgy nem baj, ez tök normális dolog, hogy más pasik is érdekelnek. De ne csald meg, már csak saját magad miatt se. Ha nem látod további értelmét, akkor szakits inkább.
2020. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!