Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri ez egyáltalán?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Férfitársaim!

Tegyük fel, hogy 3x randizol egy lánnyal tinderen. Átlagban mennyit kell rá költened, 5 ezret alkalmanként? Az máris 15, nem beszélve az egyéb költségekről - mondjuk veszel egy új ruhát, lehet, hogy plusz pénz a benzin is, parfüm, stb. Aztán mi lesz belőle? "A" variációnál szexeltek előbb-utóbb, ahol kiderül, hogy ehhez, meg ahhoz nincs kedve - arról nem is beszélve, hogy te akkor még nem láttad a testét, a valószínűleg lógó melleit, stb. "B" esetben meg elküld a lány a p@csába és buktál 15 ezret. Megérte? Nem.


Nem egyszerűbb az egész helyett elmenni egy prostihoz, ahol tudod, mit, illetve kit kapsz?


Persze, hosszútávon megterhelőbb anyagilag, de a befektetett munkát figyelembevéve összehasonlíthatatlanul jobb, mint a "csajozás", randizás, meg hasonló baromságok.


2020. márc. 24. 16:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Ha neked egy kapcsolat (?) ennyit jelent, akkor: de, neked megéri mindig k***ázni.

Aztán tudod, nekem a barátnőm beszélget is velem, elmegyünk kettesben szórakozni, jól érezzük magunkat, és nem utolsó sorban itt van mellettem, ha valami gond van. Ezt egy prostiról mikor mondhatod el?

Egyébként anyagilag sem stimmel az érvelésed, de az részletkérdés.

2020. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Jó lennél valamelyik állattenyésztő telepen fedező kannak.
2020. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Végén kiderül jó is az nekem hogy egy év alatt egy randim sem volt tinderen.

Mennyit megspóroltam

2020. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, sose hagytam hogy egy randin csak a pasi fizessen...

De a nőkre nyilván rengeteget kell költeni...

2020. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Milyen 15? Hozod-viszed a seggét, közös albérlet jó esetben csak a te részed +kaja, pia, szórakozás, miegymás!

A krvák meg a legritkább esetben tárulkoznak ki teljesen a képeken. Én biztosan nem mennék hozzájuk hogy aztán belefussak egy ocsmány punciba meg körítésbe.

2020. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#1: így van, rengeteg közös programod lehet a barátnővel. A "nem közös" tevékenységekről viszont megfeledkeztél. Tudod, amikor a szeretője f a s zán lovagol, amikor épp a másik kanja spermáját nyeli, vagy amikor a popsiját tágítja egy n i g g er péló. De ezek nem számítanak, mert ezekután hazamegy, megcsókol és azt mondja: "szeretlek!". És te tudni fogod, megérte.


3: az időt elvesztetted. Eltudod képzelni, mennyit prostizhattál volna?


4: érdekes, de azért a minimum 5-ös BMW-t elvárod.

2020. márc. 24. 17:10
 7/27 A kérdező kommentje:
5: sohasem csalódtam a hirdetési képekben.
2020. márc. 24. 17:12
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
#6 hűha rettenetesen elvagy tévedve ha szerinted nekem az az elvárásom hogy egy pasinak Bmw-je legyen.
2020. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Akkor AUDI, Mercedes, Jaguar, Lexus, stb.

Vagy a minimum 50 milliós Lambókra, Ferrarikra indulsz be? Bocs, nem tudtam!

2020. márc. 24. 17:16
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
#9 Annyira negatív gondolkodású, szánalmas ember vagy, hogy egy percig nem csodálkozok hogy nincsen senkid!
2020. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!