Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszutavon a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszutavon a szex?

Figyelt kérdés

Nagyon erzeki, es “intenziv” beallitottsagu ember vagyok szex teren is, az eddigi kapcsolataimban es rovidtavu kapcsolataimban is isteni volt a szex, szerintem sokszor ennyi kozos volt a rovidtavu kapcsolataimban az emberekkel.

Van egy komoly parkapcsolatom jelenleg mar egy eve es jo -jo a szex de nem erzem Vele azt az intenzitast az elejetol fogva amit fent leirtam es remelem ti is eltudtuk kepzelni. Kicsit nyogvenyelos is osszehangolni kettonk dolgait, ez vegett, de ha mar bemelegedtunk ugy mar nincs kivetni valom.

En ugy erzem h itt a parom az aki gatlasosabb en pedig nem tudom ot semmivel sem felnyitni vagy iranyitani igy ugy hogy masabb legyen, nem engedi.

Ha bulibol hazacsoppentunk viszont minden egyes alkalommal olyan amilyet szeretek es imadok. Abba benne van minden amit szeretek.


Segitenetek kerlek hogyan lehetne ezt megoldani vagy mi valojaban maga a gond?

Korabban megszoktam hogy nagyon konnyen mentek ezek a dolgok bele voltunk orulve, de ez a szexualis elet szamomra langyos ahhoz kepest amilyen lehetne, annak ellenere h a kapcsolatunk viszont nagyon jo.

26 eves vagyok O pedig 36.


Koszi a valaszokat!


2020. márc. 24. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
De gyűlölöm a nőket mar.Ezeknek sose jó a szex!
2020. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint itatni kell, hogy elengedje magát.
2020. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Buliból hazaérve jó a szex, akkor nyilván gátlásos egy kicsit.

Ifjú koromban nekem is volt hasonló problémám a párom előszeretettel itatott hogy egy kicsit hevesebb és gátlástalan legyen a szex, most már nem kell hozzá.

2020. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!