Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valami köze a szorulásom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami köze a szorulásomhoz, a szexhez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hónapban a párommal többször is szexeltünk (általában óvszerrel,de nem mindig),és volt egy alkalom amikor punci után fenékbe is megdugott,és akkor bizony beleélvezett a seggembe. Rendesen kifolyt,meg minden,utána le is zuhanyoztam. Másnap elmentem kakilni,és szorulásom volt. Ma estére tervezzük a szexet óvszer nélkül. Jó lenne,ha kicsit segítenétek abban,hogy akkor most, ha lesz fenékbe,akkor inkább húzzunk óvszert? (Azért kérdezem,néha újabban,nehezemre esik kakilni) Szóval ha ez így marad akkor forduljak orvoshoz?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

25L



2020. márc. 24. 17:11
 1/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Jóvanmán mennyé haza, iszol valami ricinust az összefosod az egész lakást is ne félj, ha szorulásod van...
2020. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz, táplálkozz rostdúsan és nem lesz szorulásod.
2020. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább az elenkezőjének kellene lennie.

Ez nem függ össze, de nem vagyok orvos.

Igyál sok vizet,

Meleg passzív srácoknak egyáltalán nincs szorulásuk.

2020. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább pont h kaki erzes jön rad h ha pasid seggberak. Nem tudom egyel riadót vagy lekvárt :P mikor kaksiztál utoljára?
2020. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A székletre a táplálkozáson kívül kétségtelenül hatása van a lelkiállapotnak is. Az ijedség hatása közhelyesen az ürítés (a félelemtől beszarik), a szorongásé a székrekedés. A végbélben már csak a víz szívódik fel, az ondó egyéb összetevői nem, különösen nem pár perc alatt, de nem is ismert, hogy lenne szorulást okozó hatása. A szilvalekvár, korpa, olajos magvak segítenek, egyél több teljes kiőrlésű kenyeret, rostos gyümölcsöket. Korai még orvoshoz fordulni, ha más, káros hatása nincs, pl. nem okoz vérzést, nem fájdalmas. Egy kis erőlködés belefér.
2020. márc. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak, hogy a fenekedbe élvez, nincs hatása arra, hogy szorulásod van. Egyél sok rostot tartalmazó dolgokat: műzli, gyümölcs stb.
2020. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!