Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb pasik bejönnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasik bejönnek?

Figyelt kérdés

30+ nők, a fiatalabb pasik bejonnek nektek? Akar kapcsolat vagy csak alkalmi johetne szóba?

Hany eves vagy, es mi lenne az alsó korhatár?


2020. márc. 24. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj hogy be.


32 vagyok es folyton a 18-20 eves sracokat nezem.

Baratnoim szerint nem nottem meg fel :D

De mit tegyek, egy 20 eves feszes, izmos, jokepu pasinak ki a fene tud ellenallni?

2020. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem. Tény, hogy a nők többsége a korabeli pasikat favorizálja esetleg max. 2-3 évvel fiatalabbat, de a pasi személyiségén - fejben mennyire érett - is sok múlik. S van akinek meg tetszenek a fiatalabb "csődörök" - ne felejts el az #1-esnek privit írni :D
2020. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Be,biztos kapuzárási pánik,így 40esen.A 30-asok jönnek be.
2020. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 18-21 az alom. Kizart barmi komoly, mindket fel reszerol. Bar olyan jo fej, ertelmes fiuval voltam mar, akivel szex utan meztelenul orakig beszelgettunk, es koran kellett kelnie, ugy kellett hazazavarni.

Az anyukajanal tobb vagyok, csak tizet letagadhatok, de nem szoktam.

Ez par eve van, azelott kimondottan idos ferfi is be tudott jonni, ha jol nezett ki. Per pillanat csak ez a korosztaly.

Most ezt kihagyom, betartom az elszigeteltseget.

2020. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!