Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az ha roma vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha roma vagyok, és ez miadt nem akarnak velem a lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lányok válaszolnátok,ha tudtok konkrét választ!?
2020. márc. 24. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem baj.
2020. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a legtöbb olyan megalázóan néz rám , és ezt valamikor szóvá is teszi, vagy sutyorognak ha meglátnak
2020. márc. 24. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Rohadtúl nem baj ha roma vagy mert bör szín és a szármatás nem számit kivéve ha egy alpári

Dik tástvér van kis apród nem add a rákos automata diikkk

Ez csak viccböl írtam nem vagyok raszista.

2020. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert engem taszít a viselkedésük, kinézetük, stílusuk, kultúrájuk.
2020. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem baj, hogy roma vagy, az ember nem választhatja meg milyen rasztba születik. Vannak roma ismerőseim, némelyikük megbízhatóbb mint sok "gádzsó" azaz magyar ember. Ettől még nem szeretnél roma pasit, mert nem és kész. Ízlések és pofonok. Nem kezdek el én sem győzködni senkit hogy ugyan tetszenek már neki a szőke/barna/fekete vagy akármilyen lányok.
2020. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Őszinte leszek. Mint EMBER, nincs egy roma sráccal bajom.

De kapcsolatba több okból se mennék bele. Először is nem tetszik a külsejük. De egyébként sem az arab, sem a már fekete beütésű pasik nem jönnek be. Ez ízlés kérdése.

A másik, hogy van egy kultúrája, még a legjobban beolvadt, legkonszolidáltabb romáknak is. A hatalmas család, a nők alsóbbrendűsége, a hangos, "páváskodós" viselkedés, a nagyon durva obszcén beszéd, és még sorolhatnám. Persze, ez nem vonatkozik minden romára, még mielőtt megkapnám hogy rasszista vagyok, de nem láttam még olyan romát akire egyik se lett volna igaz.

És elég sokkal találkoztam, akiket mégegyszer mondom, mint ember, mint haver/barát kedveltem, de nem mennék bele kapcsolatba velük. Nem csak a romával, habem bármilyen más nemzetiséggel/kisebbséggel kapcsolatban igaz, hogy két kultúra keveredése nem jó, mert a különbségek áthidalhatatlanok.

19L

2020. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
amerre én lakom érdekesmód a lányok nem ilyen kérlelhetetlenek a roma szerelem iránt :D szóval az ilyenre ne adj! jó duma,vagány fellépés és roma virtus kell és nem lesz ilyen gond. :D
2020. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek!
2020. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!