Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rövid fitymafékkel működhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid fitymafékkel működhet az anál?

Figyelt kérdés
Nekem rövid a fitymafékem, de orvoshoz egyelőre nem akarok menni, mert nem voltam még nővel, és inkább megvárom, majd ha ott problémát okoz, utána mennék el dokihoz. Tisztítani is simán tudom, mert nyugalmi állapotban teljesen jól hátrahúzható a fityma. Mereven olyan, ha totál hátrahúzom, olyankor fáj, érzékeny, de ha csak így nagyjából húzgálom oda-vissza a fitymát, akkor teljesen oké maszturbálás közben. De ugye ebből az is következik, hogy nem marad csupaszon a fityma, csak ha hátultartom a kezemmel, mert amúgy mindig visszacsúszik. A puncival szvsz nem lehet baj, síkos, nedves dolog, meg ugye a gumi is. 2 dolog érdekelne, hogy így lehet-e análozni, vagy az is csak síkosító kérdése, a másik meg hogy szerintetek ha majd gumit húzok, hogy helyezzem fel, úgy hogy teljesen hátrahúzom a makkot, vagy ha úgy fáj, simán is jó? Persze tudom, hogy sokkal élvezetesebb csupasz makkal, mint úgy hogy rajta van a fityma, de végülis ez nem egy követelmény, anélkül is be lehet tenni gondolom.

2020. márc. 25. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy ugyan nővel még nem voltál de már azon problémázol, hogy majd menni fog-e az anál?
2020. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy elméleti felvetés.
2020. márc. 25. 10:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Párom is hasonló problémával küzdött. Egy 10 perce "műtéttel" megoldották neki, utána 3 hét kezelés és azóta sokkal jobb a szexuális életünk. Elhiszem, hogy félsz vagy ciki dokihoz menni, de hidd el, mindkettőtök érdeke, hogy megcsináltasd. Nem olyan nagy dolog :)
2020. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És párodnak műtét előtt milyen volt?
2020. márc. 25. 10:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Leírás alapján hasonló, mint neked. De ha gondolod, akkor szólok neki, ha szeretnél erről beszélgetni vele.
2020. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne zaklasd vele, inkább csak te meséld el a tapasztalataid, hogy szex közben ez mennyire akadályozott benneteket, ha megkérhetlek rá. :)
2020. márc. 25. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Ó gyermekem még nővel sem voltál, de már azon morfondírozol menne-e az anál. Tényleg csak jó tanács: először udvarolni, meghódítani tanulj meg egy nőt, utána gondolkozz bármi máson. Kezdd pl. a beszélgetéssel, majd utána csókkal.

A szoros fitymafék akkor akadályozza a szexet, ha neked fáj, kényelmetlen, a nő semmit nem érez belőle.

Óvszer: ráteszed, letekered. Vegyél az olcsóbb típusból párat és próbáld ki otthon egyedül. Nem műleírás kell hozzá hanem pár száz Ft. Már bocs, de hogy akarsz dugni, nőt megszólítani, kezdeményezni, ha még óvszert sem mersz venni a boltban???

2020. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha teged dugnak tuti nem lehet baj a figymafekeddel:)
2020. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell azt műteni, be fog az járatódni ha a nő kézbe veszi majd meglátod! Egyébként pedig az análhoz inkább kőkemény farok kell mint fitymafékes mert jóval nehezebb oda bedugni. Tapasztalat 😂
2020. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!