Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom popsiba akarja, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom popsiba akarja, de az a gond, hogy ő akarja?

Figyelt kérdés

Én is szeretem, de nem úgy, hogy ő akarja! Hanem úgy, hogy én hozom fel és meglepem vele, de így nem izgi, hogy azért csináljuk mert ő akarja?!

Célozgattam rá, hogy ne nyomuljon, miért nem érti én hogy akarom??



2020. márc. 25. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak problémáitok! Szervezzünk gyűjtést Nektek a lelki megsegítésre, hogy ki is akarja a kormosba?
2020. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van baj bőven, fejben.
2020. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szóval az a baj, hogy mindketten akartok valamit, mint egy normális szexuális életben.. aha..
2020. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki pont így ahogy leírtad ès legyen türelemmel! Hasonlókeppen én is sokat vartam rá de megérte!!
2020. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Biszex! “Komoly férfi” van melletted.
2020. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szexben az történik amit mindkét fél akar, szeretne. Nem értem a problémádat... azt igen, hogy ha akaratoskodnak akkor az nem jó. De ha te is szeretnéd akkor miért szívatod szegény pasit? Együtt jártok és csak célozgatsz??? Nincs annyi megértés, bizalom egymás között hogy egyenesen megbeszéljétek a dolgokat? Na a ti kapcsolatotoknak sem a kommunikáció, a másik megértése az alappillére.
2020. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 opened paradise ***** válasza:

Mindketten akarjátok, de az a bajod, hogy nem te hoztad fel.

Okééé...

Mond el ezt neki. Kapsz majd egy buksisimit, aztán nem hozza fel, csak nézni fog vigyorogva.

2020. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!