Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó férfi vagyok akkor, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó férfi vagyok akkor, ha minden nap kapok innen intim képet mindig más hölgyektől?

Figyelt kérdés
:)

2020. márc. 25. 11:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerencsétlen, ha csak neten megy :)
2020. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Álmaidban barátom xd

Azok nem lányok

2020. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2020. márc. 25. 11:09
 4/41 Hellmano ***** válasza:
91%
Azért, mert kapsz a Buci Macitől álképeket még nem hidd el, hogy nőtől kaptad :)
2020. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%
Itt a lányok 90-95% meleg vagy látens meleg FÉRFI.
2020. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#4

Hát... Megfogtál de ezek biztos hogy nő..


Olyat küld amilyet ÉN kérek. Mondom milyen szögből kérem és úgy küldi.. Nők amúgy sem értenek olyankkhoz mint én, egy férfi...


Kérdésekbol is el lehet azért dönteni hogy egy homár ír vagy egy kiéhezett hölgy.

2020. márc. 25. 11:17
 7/41 anonim ***** válasza:
88%
Vagy ha neadja az ég, mégis lány, akkor garantáltan netről lopott kép :D
2020. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Hellmano ***** válasza:
Persze, ha konkrét képet kér z ember az más, de azt is hamar lehet ám találni neten. Inkább kérj konkrétat és olyan, amivel igazolja is, hogy tényleg ő az .Nekem is régen küldött olyan faszi képet, aki nőnek adta ki magát elég jól titkolta, de kértem én is olyant, amivel igazolni lehetett magát a pucsítós popója tényleg volt olyan, mint egy jó nőé, de lebukott a kis bogyó kilógott a golyszik :D Szóval, ha kapsz egy pucsítós képet nézz utána nincs e ott egy kis csomag rejtve, mert sok bzinak van olyan nőies segge, mint egy csajnak szóval megtéveszthetnek és tényleg a Buci Mci küldi őket.
2020. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Ez nem a buci maci volt. Nem írom meg a nevét.

És. Én olyan képet kértem amin ő simogatja a punciját meg részletesen nem írom ide..

És puncija van..

Én a csajokat fogom ki, kérem szépen.

2020. márc. 25. 11:23
 10/41 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem tudom, hogy jó vagy-e,mondjuk ffi-ként nem is érdekel,de hogy szerencsés, az biztos.
2020. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!