Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha idősebb lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha idősebb lánnyal vesztettétek el a szüzességeteket, hogy történt az az alkalom? Hogy jöttél össze a lánnyal? Kapcsolat volt, vagy alkalmi? Milyen volt az első szex, hogy teljesítettél? Hány éves voltál és mennyi a lány? Hányadik voltál neki?

Figyelt kérdés
2020. márc. 25. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Éppen betöltöttem a 20-at, a lány 24,5 volt. Tanított az egyetemen, egy labor gyakot tartott nekem. Randizgattunk, de ekkor ő még lezárásban volt az exével. Nyilván addig nem feküdtem le vele, amíg ki nem mondta az exének, hogy vége, finito. Kimondta nagy nehezen, mégiscsak 5 évig voltak együtt, de ebből azért volt még kalamajka anno. Lényeg, hogy tetszett már gyakon is, voltam hozzá beosztva feladatra, de nem léptem semmit. Ahogy teltek a gyakok, egyszer csak egy e-mail fogadott tőle, hogy megy-e minden, milyennek találom őt, mint tanárt stb. Aztán elkezdte, hogy neki nagyon tetszik az érzelmi tisztaságom, ami egyben férfiassággal ia párosul, hogy ő ilyet nem érzett már évek óta és találkozna velem sulin kívül is, ha benne vagyok. Majd elnézést kért, hogy rám zúdította ezt. Válaszoltam rá, elkezdtunk chatelni, csak pont vizsgaidősuck jött, így nem tudtunk találkozni, mert mindketten vidéken éltünk az egyetemi várostól messzebbre és hazautaztunk. Aztán 1 hónap múlva első tali, vége csókolózás lett. Talalkozgattunk, randik, aztán szex. Elsőre nem voltam jó, 2 perc alatt eldurrantam, gumi nélkül csináltuk, mert ő tabizott évek óta. Csodás volt, kinyaltam, bár szerintem akkor még bénán. 😅 Ő leszopott, majd lovaglóban történt. Hihetetlen intenzív érzés volt elsőre a hüvely. Tetszett, hogy nagyon nedves, sikamlós, meleg, szűk. Éppen ezért is sikerült rövidre életem első szexe. De nagyon toleráns volt, meg is dicsért, pedig tudtam, hogy nagyon messze volt a jótól. Aztán a második már jobb volt, a harmadik még jobb és pár alkalom után mondhatni profin szeretkeztem vele. Együtt jártunk 1,5 évig. Tanulmányok és más miatt lett vége, sok szomorúság is volt ebben a kapcsolatban, de sok csodás élmény is. Vegyesfelvágott, de a szex az nagyon ment köztünk. Maga a tudat is izgatott, hogy egy ágyban tapasztalt 25 éves nővel szeretezhetek. 😃 Kb. az 5. férfi voltam, akivel ő lefeküdt 25 éves korára.
2020. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sipekilaci ***** válasza:
60%
Osztálytársnőm nővére volt. Én 16 voltam, ő akkor érettségizett. Évvesztes volt, így már majdnem 19 volt. Több mint két éve járt egy egyetemi hallgató sráccal, aki megcsalta és szakított vele. Nem értem miért, mert a lány nagyon odaadó volt. Egy késő tavaszi hétvégén a balatoni nyaralójukban jöttünk össze. Mi bulizni akartunk, ő meg megjelent kisírt sazemekkel. Én arról voltam híres, hogy jól lehetett a vállamon sírni, meg elég méretes szerszámmal rendelkeztem. (Ez szerintem a sok masztinak volt köszönhető) Lementünk a partra egy üveg bor társaságában, elmondta a történetet és aztán kezdődött kölcsönös simogatásokkal, csókolódzással először csak vigasztaló jelleggel. Aztán szexeltünk. Engem ő vezetett be a szeretkezésbe. Csodás három hónapunk volt együtt. Leszámítva azt, hogy a szülei nem örültek a kapcsolatunknak. De teljesült a kívánságuk, a lányt felvették egy külföldi egyetemre. Így augustus végén eljött a fájdalmas szakítás.De ő lelkileg rendbe jött, én meg sokat tanultam tőla. Momdhatni mindent kipróbáltunk.
dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
27 eve verem a farkam de meg mindig 16 cm
dec. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

#1 A méretes szerszám nem a masztitól van. Kb semmi köze hozzá. A farokméret született adottság, genetika.

Ha a recskázástól nőne, nem 12 centis lennék, hanem 32... 😅

dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!