Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben? (l)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (l)

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 4éve együtt a párommal. Sosem volt más pasi az életemben, csak ő. Még mindig nagyon szeretem, kötődök hozzá. Viszont megismertem egy pasit, aki igazából kedves és gyengéd velem... Nem akarom megcsalni a barátom, de viszont nagyon vonzó az a másik csávó, de vele semmi komoly nem lehetne úgysem... Egyikőjüket sem akarom veszíteni, de hazudni sem a barátomnak... Ti mit tennétek a helyemben?
2020. márc. 25. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vesd fel a nyitott kapcsolat témát, hátha...
2020. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyire kívánod a másik pasit is, akkor elóbb utóbb úgyis megcsalod a párodat is.

Voltam olyan helyzetben mint te, és sajnos a sóvárgás, kiváncsiság győzőtt.

De nem bántam meg.

L

2020. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából saját magadnak meg is válaszoltad a kérdést.

Tetszik a másik, de vele úgy is csak szex lenne, megcsalni nem akarod a jelenlegit.


Ezzel együtt elmondom mit gondolok...

Téged nem is leginkább az a másik vonz, hanem a kíváncsiság, hogy milyen 1 másikal együtt lenni.

Azt neked kell el dönteni, hogy mennyire éri meg az esetleges, félre toszás, illetve mennyire szereted a párod.

Én mindenképpen azt tanácsolom neked, hogy mérlegelj magadban.

Érvek, és ellen érvek.

Semmilyen nyitott kapcsolatot ne hozz fel a barátodnak, mert normális férfi azonnal kidob!


33/F

2020. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csald meg a párodat
2020. márc. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon divatos mostanság a hármasozás!
2020. márc. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!