Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy bennem perceke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy bennem perceken belül elmegy a párom, más módon meg szinte órák?

Figyelt kérdés
Fiatal pár vagyunk (22L, 25F) és elég gyakran szeretjük összegyűrni magunk alatt a lepedőt. Mikor szájjal vagy kézzel kényeztetem őt, akkor 10 alkalomból ha egyszer sikerül elmennie nekem pedig addigra teljesen elzsibbad a kezem fáj a csuklóm és zsibbad a szám. Viszont mikor bennem van, akár pu*ciban akár popsiban pár perc alatt végez is. Mitől van ez? Lehet ezen változtatni? Tippek, tanácsok?

2020. márc. 26. 15:01
 1/6 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Változtass, legyen rövidebb az előjáték és kölcsönös, hogy te is elélvezz, aztán behatolásnak folytassátok
2020. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg a verési, szopási technikád sem kielégítő. Azért ne hasonlítsd össze a nedves, sikamlós, meleg, szűk, lüktető hüvelyt a kezeddel és száddal. Jóval hamarabb el tud durranni az ember fia odabent, ha nincs elég önkontrollja, ugyanis ezen is múlik. Lehet, hogy még rutintalan, zöldfülű a srác. Gyakoroljatok többet punciban, seggben. Arra is tudok gondolni, hogy túlingerled, sokáig kényezteted orálisan, aztán amikor behatol, végre elélvezhet már. Részben nem tudatos ez. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni orrvérzésig!
2020. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom én is, hogy nagyon hosszas lehet az előjáték és az abban történő izgatás szájjal, kézzel. Annyira felhúzod szerencsétlent, hogy ahogy beteszi már nem bírja sokáig. Kell az előjáték, de ne az legyen a leghosszabb szerintem a szexben.
2020. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy sokat maszturbál amikor egyedül van? Nekem ugyanezek a "tünetek" voltak. Mielőtt összejöttem mostani barátnőmmel, elég sűrűn magamhoz nyúltam. És amikor barátnőmmel összeismerkedtem, gyakorlatilag szinte semmit nem éreztem abból, ha verte nekem vagy orálisan kényeztetett, mert annyira hozzászoktam a kezemhez (maszzurbálásnál én úgy szorítom magamnak ahogy jónak érzem, meg olyan tempóban csinálom, ahogy kényelmes). 30-40 perc alatt sem sikerült úgy elmennem. De amikor bele hatoltam, akkor meg pár perc elég volt. Abbahagytam az önkielégítést, így szép lassan kezd elmúlni ez az "érzéketlenségem".
2020. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják korai magömlés. A jó hír, hogy ez orvosolható, a rossz hogy ebben te csak korlátozottan tudsz segíteni mivel fejben dől el - a pasid fejében.

Ha hamar elmegy elsőre semmi gond, akkor majd a 2. menetre tovább bírja, de addig is foglalkozzon közben veled ne csak feküdjön az ágyban.

2020. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Finom szűk lehet a puncid és popsid, és valószínűleg a kézi, száj izgatásban nem vagy olyan ügyes. És az is igaz lehet hogy a párod sokat masztizik, ilyenkor nehezebben reagál a pénisz, mert hozzászokik a kézhez és saját techikához

A korai magömlés önkontrollal és tornával javítható,

40F

2020. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!