Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nyugaton vannak a szabad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nyugaton vannak a szabad szerelmet (promiszkuitas) gyakorlo kommunak vagy itthon is?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott sincsenek.
2020. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem itthon nem nagyon jellemző az ilyesmi, de ha lennénk páran akit ez érdekelne, szívesen benne lennék egy ilyesmi társaságban hosszabb távon :)

29/f/bi

2020. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Vannak itthon is "promiszkuitást gyakorló" emberek, viszont manapság nem kommunákban élnek, ahogy a többi ember sem kommunában él, hanem sokkal szűkebb a szoros környezetük. Inkább párok vagy szűk családi környezet a jellemzőbb a ma emberére. Bár nem tudom, te merre laksz ha ez még nem tűnt fel. (holdon)


Ha nyíltan gyakorolják a promiszkuitást akkor hívjuk nyitott kapcsolatnak vagy nyitott házasságnak ezeket.

Ha titokban, akkor pedig "te szemét disznónak" vagy "büdös rib/\ncnak" szokták hívni ma őket. :D

2020. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itthon még nem botlottam ilyesmibe, de én is szívesen tagja lennék.


Természetes úton szerintem azért nem alakultak ki, mert egy nőre jutna 50 férfi. Tehát kell valami szervező, aki ezt koordinálja. És hipp-hopp eljutottunk a swingerekig, ahol a férfiaknak fizetős és korlátozott a szabad kapacitás, a nőknek pedig ingyenes és korlátlan mennyiségben jöhetnek (úgyse jelentkezik annyi).

2020. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nemetek mondtak hogy tobb okofalubab is igy elnek az emberek ott. Az egyik Berlin mellett van. Itt is meg lehetne szervezni egy hasonlot ha talalunk nyitott holgyeket es egy nagyobb telket hazakkal.
2020. márc. 26. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Itthon is vannak akik nyitott kapcsolatban élnek, vagy több partnerük van egyszerre akik tudnak egymásról. Sőt elvétve olyan is előfordul, hogy egy fedél alatt élnek. Kommunák viszont nincsenek.

Mikroközösségek vannak ahol szabadabban élik meg a szexualitásukat az emberek. Tipikusan ilyen mikroközösségek a swingerek világa. Ha ez érdekel akkor ha vége a járványnak látogasd meg az egyiket. Azt persze ne várd, hogy kiéhezett nők rádvetik magukat - szimpátia alapján működnek ott is a dolgok.

2020. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös kieg.-re: HA találsz nyitott hölgyeket... itt kezdődik a bökkenő. Nálunk ez úgy működik, hogy a nyitott hölgyek/párok élik a maguk életét, dolgoznak, munkába járnak, találkoznak emberekkel stb. amikor meg éppen olyanjuk van akkor lemennek egy swingerbe (vagy elmennek egy privát partira).
2020. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg az a baj, ahogy az utolsó írja. A nyitott párok nem szorulnak rá ilyesmire, ahogy a nyitott nők sem, élik a maguk életét és vagy rájuk találsz, mint a lottó ötösre, vagy nem.


Itt van egy jó példa Magyarországról: [link]

2020. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!