Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek milyen gumival a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek milyen gumival a szex?

Figyelt kérdés
Gumi nélkül jobb érzés, ha bennetek van a pénisz? Illetve vannak ízesített, sikosítós és nagyon sokféle óvszer. Ezekkel jobb a szex? Mert ez ugye értetek van.

2020. márc. 26. 17:38
1 2
 1/18 anonim válasza:
90%
Számomra jobb a gumi nélküli szex, sokkal jobban érzem a párom és izgatóbb is
2020. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Epres gumi a legjobb, az íze is nagyon finom.
2020. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Én az ízesítetteket nem szeretem. A gumival az a bajom, hogy az gyorsan kiszárít szóval jobb nélküle, de mivel tablettát nem szedhetek, marad ez
2020. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Mezbitláb sokkal élvezetesebb a tenger vizében, a part mentén sétálni. Csak azok az éles kagylóhéjak ne lennének!
2020. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Érzésben nincs különbség nekem
2020. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nélküle sokkal jobb érzés.
2020. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Az ízesített óvszereknek az íze borzalmas, a p..nádban amúgy sincs nyelv (max. a partneredé), sz...páshoz meg nem kell gumi ha megbízol a partneredben.

Érzetre nincs különbség, csak a végén, mert nem érzed hogy forrón elönt aminek el kell öntenie.

A különbség nem nagy, de van, ugyanakkor inkább gumi mintsem idegeskedni minden hónapban hogy megjön-e, vagy mit kapsz el.

2020. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Gumi nélkül nekem 1000x jobb. Szeretem érezni a bőrét a bőrömmel. Plusz a gumi hamar, nagyon hamar kiszárít, amit utálok, plusz ettől el is szakadhat ha nem sikosítjátok (tapasztalat 😔 )


26/L

2020. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Az az igazsag, hogy egy no nem erzi a kulonbseget, ha nem tud rola. Kiveve a befejezest.
2020. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

De érezzük a különbséget, abszolút érzem a gumi mesterséges sima felületét. Nyilván a tudat is sokat számít, de igenis más a fizikai érzet.

Én nem bírom elviselni. Fel se tudok izgulni rendesen, ha ne érintkezünk közvetlenül. Emiatt nem tudok gumival védekezni, mert az, hogy nem izgulok fel, a nedvesedés hiányával jár, ami többször is okozta már a gumi elszakadását. Én ezért váltottam át megszakításosra. Tény, hogy komoly kapcsolatban.

Olyan sokat szexeltem gumi nélkül, hogy én már nem tudok visszaszokni a gumira.

Viszont így meg kicsit átmentem felelőtlenbe. Nagyon ritkán fekszem le bárkivel is, és ennek részben az az oka, hogy komoly kapcsolatban már nem tehetem. Lazában meg nem a legjobb ötlet. Néhány évente megőrülök és olyankor félreteszem kicsit az eszemet, voltam egy alkalmas kapcsolatban is gumi nélkül (hosszabb távúra terveztük és legalább AIDS szűrést csináltattunk előtte), aztán egy másik szexkapcsolatban kb. 10 alkalommal. Fiatalabbaknak nem ajánlanám, mert termékenyebbek, de én 1,5 év telibe élvezés után estem teherbe annak idején és 6 év megszakításos bevált, tehát 40-en felül már nem hiszem, hogy nálam akkora a rizikó a teherbe esésre. Függ a férfitől is. Van akinek pl. szinte semmi előváladéka nincs, vele nyilván biztonságosabb. A durva az, hogy soha semmilyen körülmények közt nem vetetném el a gyerekemet. Szóval emiatt nem igazán élek nemi életet már.

2020. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!