Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen valutákban lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen valutákban lehetséges férfiként fizetni egy nőnek a szexért pénzen/anyagi javakon kívül?

Figyelt kérdés

Az élet minden területe valamilyen értelemben egy nagy piacgazdaság. Még az őszinte érzelem-hívők is sokszor tündérmesékbe ringatják magukat, neves pszichológusok alkottak meg olyan fogalmakat, mint tranzakcióanalízis.


Az életben minden üzlet valamilyen értelemben.


Tehát ezen gondolatmenet mentén azok a férfiak, akik a munkaerőpiac területén sikertelennek számítanak, esetükben nem járható út, hogy rendszeresen fizessenek egy prostituáltnak, mert neki annyi az órabére, mint az ő két napi teljes fizetése (amiből még rezsit, albérletet, stb. fizetni is kell).


A társadalmilag megszokott párkapcsolatot meg etikátlannak érzem ebben az esetben, hiszen nem őszinte a nővel szemben. Taktikázik a férfi, hogy relatíve olcsó ingyen puncihoz jusson, akivel felezi az albérleti díjat és a rezsit. Így a nő is joggal taktikázik.


Ez senkinek sem jó.


Kérdésem tehát, hogy ha a külsőn, mint szűrő átment egy férfi, mit várnak még el a nők?


Itt bármire lehet gondolni, engedjétek szabadon a fantáziátokat. Kutyasétáltatás, gyerekvigyázás, bevásárlás, védelem, házon kívüli és belüli szerelések, karbantartási munkálatok, informatikai segítségnyújtás.



2020. márc. 26. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretettel, úgy, hogy elveszed feleségül. És akkor csak veled fog szexelni.
2020. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl szép kárytával.
2020. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi van??? Aki előnyökért akar dugni nem pedig szimpátiából az nem fog kutyasétáltatásért meg hasonlókért kefélni. Nyíltan megmondja az árát forintban, euróban, dollárban stb. avagy golddiggerbe megy át és megpróbál a pasiról annyit lehúzni amennyit csak tud.

Nem értem az összefüggést a munkanélküliség és a dugás között...

S képzeld el, attól hogy egyesek még járnak prostikhoz az emberek többsége biz' szimpátiából, urambocsá' szerelemből kefél nem mindenféle vélt vagy valós előnyök miatt.

S igen, attól hogy a férfiak szeretnek dugni (minden egészséges ember szeret) még bizony előfordul hogy szeretik is az adott nőt és ezért is akarnak vele lenni.

2020. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látom, nem nagyon értitek. A "szerelem" meg az "érdek nélkül" fogalmakat kívül helyezitek a valóságon.


Miközben ezek a dolgok egy olyan elméleti, spirituális világban valósulhatnának meg, ahol mindenki teljesen azonos egymással és maximum belső értékek terén különbözik.


Gyakran szokták pejoratív értelemben említeni a mesék világát, de a valóságban sajnos még ennél is nagyobb homály van a fejekben. Még egy szépség és szörnyeteg vagy béka királyfi is megtanítja az embert arra, hogy aki bizonyos dolgok terén hátrányt szenved, ami jellemzően külső és vagyon, annak ezeket a dolgokat mással kell kompenzálnia.


Illetve ugyanannak a dolognak az eléréséért sokkal többet kell küzdenie és sokkal több erőfeszítést tenni.


Egyszerűen nem tudom hogyan magyarázzam el, hogy megértsék egyes emberek. Mert lehet nem szeretni (a matekot is sokan nem szeretik), de attól még vannak tények, amik tények maradnak, akárhogy csűrjük, csavarjuk.


A szerelem és a szimpátia egy fogalom. Majd akkor jöjjön bárki vitatkozni, ha legalább a "Miért?" kérdésig eljutott. És nem csak olyan válaszokat tud adni, hogy


Hát öööö... izéé.... hát nem is tudom... hát olyan cuki volt. Olyan szép a szeme. Olyan nem tudom, úgy pillangók repkedtek a gyomromban amikor hozzám beszélt a dörmögő mély, barátságos hangján.


Én férfiként pontosan meg tudom fogalmazni, hogy ki miért jön be és miért nem. Sőt, azt is, hogy aki nem jön be az mit tudna változtatni a külsején illetve a viselkedésén ahhoz, hogy bejöjjön akár nekem, akár olyan férfiaknak, akik ugyanilyen gyerekes tündérmesésen érvelnek, hogy "nincs meg a kémia", aztán egy kis optikai tuning meg egy kis változás a viselkedésben és hipp-hopp máris megvan a kémia a szürke egérrel, akivel eddig miden nap elmentetek egymás mellett a folyosón.


De fordítva nő esetében még nem találkoztam ilyennel, aki erre képes volna.

2020. márc. 26. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!