Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy napra nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy napra nők lennétek, hogy telne a napotok?

Figyelt kérdés
Részletesen meséljétek el az egészet.
2020. márc. 26. 18:45
 1/8 opened paradise ***** válasza:
Pucéron trambulinoznék egésznap.
2020. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felkelés után meztelenkednék kicsit. Kipróbálnám az új testrészeimet. Megnézném hogy milyen bedugni oda valamit. Játszanék a mellemmel. Felvennék valami kihívó ruhát, h megnézzem h milyen érzés az, amikor a pasik a szemükkel vetkőztetnek...
2020. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szexualitás témában tetted fel a kérdést, gondolom a szex részére gondolsz. Én személy szerint semmit, nőként nem vagyok kíváncsi rá milyen a szex nővel, férfira meg azért nem mert hetero vagyok. Ha meg nőként lennék hetero és férfival akarnék szexelni azt pedig csak akkor tudnám megválaszolni ha hetero nő lennék.
2020. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljes, 100%-os heteróként meg sem fordul a fejemben hogy milyen lenne nőnek lenni "testben" - ettől még átérzem hogy a nőnek tudom sokszor nem könnyű az élete.

Aki elfogadja önmagát az nem akar más bőrébe bújni, abban a testben akar boldog lenni amiben "lakik".

2020. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Felfedeznèm az új testem. Biztos, hogy sokat játszanék magammal, kipróbálnék sokmindent. Érdekel milyen érzés lehet, főleg az orgazmus.

Szex férfivel viszont nem vonz.

De egy nap bőven ellennék csak “magammal” 😄

2020. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan az összes leszbi klubba keresnék partnereket .
2020. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Felfedezném az új testem aztán castingra mennék hogy pasival és lánnyal is kiprobálhassam.

A maradékban pedig pucérkodnék.

2020. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egész nap női öltözőkbe és zuhanyzókba járnék.
2020. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!