Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak akkor élvezek el ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor élvezek el ha rásegitek a kezemmel mit tegyek hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon jó a szexuális életünk viszont én mindig a kezemmel izgatom magam,mikor bennem van, anélkül nem élvezek el, miért?
2020. márc. 27. 00:14
 1/6 érdeklődő35 ***** válasza:
51%

1/ nem éri- megfelelően- a g pontod a farka

2/ szex közben az ágyéka nem ér a csiklódhoz, hogy ez által elélvezz


Megoldásként marad a saját segítség

2020. márc. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
A másik megoldás, hogy más testhelyzetben próbáljátok, aszerint hogy a farka merre görbült, hogy a hüvelyedben a g pontod izgassa. Vagy hogy misszionárius van annyira felülről hatoljon be, hogy a csiklód
2020. márc. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En is mindig így élvezek el és a pasimnak kifejezetten tetszik :) szóval ha csak így megy akkor sem gond szerintem
2020. márc. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasi fanszőrzete segíthet, ne borotválja le. Sok nő majdnem soha nem megy el a behatolás alatt, te megtaláltad a módját, remek! Az összeszokás segít, de nem pár alkalom kell hozzá, hanem esetleg évek...
2020. márc. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es nagyon érti...Tényleg így van. Összehozott a sors egy lefelé görbülő hímvesszővel rendelkező férfivel és sokkal jobban élveztem, ha hátulról tette be, mint misszionáriusban. Csak az volt a gond, hogy mindkettőnknek fontos a lelki közelség is szex közben, és mivel ő állandóan szemben akart lenni emiatt, én nem élveztem eléggé a szexet vele. Érzelmileg nagyon sokat adott, testileg viszont cseppet sem volt kielégítő nekem az aktus, mert szemből valóban nem érte el a hímvesszője a G pontomat.:( Így aztán abból állt az egész, hogy próbáltam felizgulni és nedvesedni, eredmény nélkül. Akkor jöttem rá hogy ez a gond, amikor ujjal viszont megtalálta a pontot és ömlött belőlem a cucc. Ez a gyönyör nagyon hiányzott aktus közben és sajnos nem tudom egyenértékűnek venni se a szájjal, se a nyelvvel való izgatást a behatolással, emiatt feladtam vele. Vagyis részben ez volt az oka. Nekem a szex elengedhetetlen része a behatolás, minden más csak pótlék. Próbáltam alápolcolni a derekamat, de ez se segített. Így utólag jöttem rá, hogy emiatt lehetett az, hogy volt olyan férfi, akibe beleültem és már ömlött is belőlem (neki felfelé görbült) és hogy a lefelé görbülővel nyomathattuk akár órákon át is, nem igazán tudtam beindulni.
2020. márc. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm sem tud elélvezni csak a farkamtól, így megtanultam én úgy rásegíteni neki kézzel.
2020. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!