Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Csak akkor élvezek el ha rásegitek a kezemmel mit tegyek hogy sikerüljön?

A párommal nagyon jó a szexuális életünk viszont én mindig a kezemmel izgatom magam,mikor bennem van, anélkül nem élvezek el, miért?

márc. 27. 00:14  Privát üzenet  

A válaszok
érdeklődő35 nevű felhasználó válasza:

1/ nem éri- megfelelően- a g pontod a farka

2/ szex közben az ágyéka nem ér a csiklódhoz, hogy ez által elélvezz

Megoldásként marad a saját segítség

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 27. 00:21 Privát üzenet
érdeklődő35 nevű felhasználó válasza:

A másik megoldás, hogy más testhelyzetben próbáljátok, aszerint hogy a farka merre görbült, hogy a hüvelyedben a g pontod izgassa. Vagy hogy misszionárius van annyira felülről hatoljon be, hogy a csiklód

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 27. 00:25 Privát üzenet
En is mindig így élvezek el és a pasimnak kifejezetten tetszik :) szóval ha csak így megy akkor sem gond szerintem

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 27. 00:30 Privát üzenet
A pasi fanszőrzete segíthet, ne borotválja le. Sok nő majdnem soha nem megy el a behatolás alatt, te megtaláltad a módját, remek! Az összeszokás segít, de nem pár alkalom kell hozzá, hanem esetleg évek...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 27. 04:46 Privát üzenet
2-es nagyon érti...Tényleg így van. Összehozott a sors egy lefelé görbülő hímvesszővel rendelkező férfivel és sokkal jobban élveztem, ha hátulról tette be, mint misszionáriusban. Csak az volt a gond, hogy mindkettőnknek fontos a lelki közelség is szex közben, és mivel ő állandóan szemben akart lenni emiatt, én nem élveztem eléggé a szexet vele. Érzelmileg nagyon sokat adott, testileg viszont cseppet sem volt kielégítő nekem az aktus, mert szemből valóban nem érte el a hímvesszője a G pontomat.:( Így aztán abból állt az egész, hogy próbáltam felizgulni és nedvesedni, eredmény nélkül. Akkor jöttem rá hogy ez a gond, amikor ujjal viszont megtalálta a pontot és ömlött belőlem a cucc. Ez a gyönyör nagyon hiányzott aktus közben és sajnos nem tudom egyenértékűnek venni se a szájjal, se a nyelvvel való izgatást a behatolással, emiatt feladtam vele. Vagyis részben ez volt az oka. Nekem a szex elengedhetetlen része a behatolás, minden más csak pótlék. Próbáltam alápolcolni a derekamat, de ez se segített. Így utólag jöttem rá, hogy emiatt lehetett az, hogy volt olyan férfi, akibe beleültem és már ömlött is belőlem (neki felfelé görbült) és hogy a lefelé görbülővel nyomathattuk akár órákon át is, nem igazán tudtam beindulni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 27. 06:07 Privát üzenet
Barátnőm sem tud elélvezni csak a farkamtól, így megtanultam én úgy rásegíteni neki kézzel.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 27. 09:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátnőm amikor orálisan kényeztet mindig észreveszi hogy mikor fogok élvezni, és kirántja a szájából. Mit tegyek hogy sikerüljön a szájába lövellnem, és onnan meg lenyelje?
Szerény az esélye, hogy félvér srácnak érettebb nőkknél "sikerüljön"?
Van olyan, hogy farok verés közben arra gondolsz, hogy sikerüljön már végre elélvezni?
Hogyan masztizzak úgy, hogy sikerüljön eelélveznem?
Miért nem tudok elélvezni és mit csináljak, hogy sikerüljön?
Hogy sikerüljön?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!